1818
1823

کو کو نکنید😐

لایک نکن پیلیز🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۷ ساله ی کیوتم😎💕

خانم های عزیز این فرصت از دست ندید

لیزر بدن فول بادی فقط 239 هزار تومن

1825

پست اول بزارم زیر ۳ دیقه بر دارم گوگل نمیره؟

لایک نکن پیلیز🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۷ ساله ی کیوتم😎💕
1841
جمع شید خو

برو بابا من رفتم😀👋👋 

السَّـــلام علیـــک یا ابا عبدالله...آنچه به عنوان فرزند و شیعه ی حسین (ع)بر ما واجب است:داشتن روح حسینی(روح جهاد)است ...یعنی روح مبارزه با بدی ها!و انسان به میزانی که عشـــق به خوبی ها دارد با بدی ها مبارزه میکند...اکتفای عزاداری ها به گریه٬سیاه پوشیدن٬اطعام دادن و دسته جات عزاداری٬در حقیقت اکتفا به سبک عزاداری غیر شیعیان است....                                   تلخ است که لبریز حقایق شده است...زرد است که با درد موافق شده است...عاشـــ❤ـق نشدی وگرنه میفهمیدی...پـــاییــــــ🍁ــز               بـــ🌸ــهـاریست که عاشــــ❤ـق شده است...                   با عـــشـــ❤ـق حسیــــن هر که سر و کار ندارد...خشکیده نهالیست٬پر و بال ندارد....                                      بیزارم از این زندگی سودایی...از این همه دلبستگی دنیایی...ای کاش دلم خوشه ای از گندم بود....در دست گرسنگان آفریقایی...
1826
1845