2726
عنوان

بنظرتون بهش پیام بدم و بگم توافقی جداشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 35 پست

بشین سر جات نفست از جای گرم بلند میشه

صبر کن داری با یه مرد زندگی میکنی 

تازه ام دوبار بری دادگاه سومین بار کرنا رومی گیری

اگرم وضع مالیت خوبه دنبال حق حقوقت نیستی 

انقدر که فکر می کنی بهترین زندگی رو بعد از جدایی درست می کنی می تونی بعدها خودت اقدام کنی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما باید یه دلیل موجه بیارید برا طلاق  یا مهریتو میتونی اجرا بزاری که اون گیر بیفته بعد ممکنه ب ...

من بخشیدن مهریه یه کار احمقانه اس مهریه حق هر زنیه و از شیر مادر حلال تره...

الان دیگه کمتر زنیه که مهریه بگیره واقعا

مردا هر کار میکنن تا مهریه رو ببخشی

2728
بخش عمدش حرف شنوی شدید ازخانوادش ک مثلا اگه مادرش ازم ناراحت بشه بگه ب زنت پیام نده نمیده و دروغ گو ...

وقتی کتک میزنه سریع پزشکی قانونی ی مدک محکم 

وقتی میزنه شما هم بزن تو خونش باش ولی فک کن اون وجود نداره و همزمان کارا جداییتو انجام بده

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
من عقدم اخه

باکرگیتو حفظ کردی؟

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
نه😪

ای بابا 

چن سال عقدی؟

ای بابا  چن سال عقدی؟

۴ ساله 

بنظرت رابطه مقعدی زوری دلیل خوبیه واسه طلاق و همین کتک ردن واسه کتک زدن مدرک ندارم اما پزشکی قانونی معاینه کنه میتونه واسه رابطه مقعدی مدرک بده

2706