2726

من دقیقا روز ۱۰ مرداد نزدیکی داشتم ولی اصلا احتمال بارداری نمیدادم 

چند روز بود که دلپیچه و سرگیجه میگرفتم 

چند وقته که قرص لاغری مصرف میکنم واسه همین فکر کردم بخاطر اونه 

تا اینکه دیروز دیدم خونریزی دارم ولی من دقیقا دو روز قبل از رابطه یعنی ۸ مرداد پاک شده بودم 

خیلی ترسیدم فکر کردم کیست دارم واسه همین تو نت یکم راجبش سرچ کردم

چون خونریزیم خیلی کم بود شک کردم که حامله باشم 

الانم حالت تهوع خیلی شدید گرفتم و بدنم گر گرفته 

سردمه دارم میلرزم ولی انگار از تو داغم 

چیکار کنم؟؟ احتمالش هست باردار باشم؟؟

توروخدا اگه اطلاعاتی دارید کمک کنید

‏امیدوارم اونایی که واقعا لیاقتش رو دارن ‏نفر سومی که وارد رابطشون میشه یه کوچولوی لپ قرمزی باشه😇❤
خب ده مرداد روز چندم‌ پریودیت بود عزیزم؟

دو روز بود که پاک شده بودم

‏امیدوارم اونایی که واقعا لیاقتش رو دارن ‏نفر سومی که وارد رابطشون میشه یه کوچولوی لپ قرمزی باشه😇❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو اگ میخای باردارشی مطمئنی اون قرص لاغری براش ضررنداره استفاده میکنی؟ حتما یه بیبی چک بزن  یابرو سونو بده شاید خدانکرده سقط کنی اگ بوده

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!
2728
تو اگ میخای باردارشی مطمئنی اون قرص لاغری براش ضررنداره استفاده میکنی؟ حتما یه بیبی چک بزن  یاب ...

اصلا تو فکر بارداری نبودم بخداا

از لحظه ای حس کردم شاید باردار باشم با اینکه نمیخوامش ولی نخوردم دیگه قرصو

بیبی چک یکی از دوستام گفت باید ۱۴ روز گذشته باشه تا جواب درست بده واسه همین الان دلشوره دارم 

خونریزی ام دارم واسه همون نمیدونم باردارم یا نه

اصلا تو فکر بارداری نبودم بخداا از لحظه ای حس کردم شاید باردار باشم با اینکه نمیخوامش ولی نخوردم دی ...

سیکلت چن روزه اس؟بعید میدونم باردار باشی چون علایم ب این سرعت ظاهر نمیشن...هر چند ب علایم بارداری میخوره

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆

یه هفنه ازموعدت گذشته باشه درس نشون میده ، الان بخاطر شرایطت گفتم بزن ببین چون خونریزی داری خوب نیس یانبوده یا بوده نمونده دبگ یا که هستو باید سونوبدی اوضاتو ببینی ازاین سه حالت حارج نیس

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!
اصلا تو فکر بارداری نبودم بخداا از لحظه ای حس کردم شاید باردار باشم با اینکه نمیخوامش ولی نخوردم دی ...

خب اگه خونریزی داری که دیگه باردار نیستی عزیزم اگرم بوده شاید سقط شده ولی باردار بشی خونریزی نداره

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
سیکلت چن روزه اس؟بعید میدونم باردار باشی چون علایم ب این سرعت ظاهر نمیشن...هر چند ب علایم بارداری می ...

۲۸ روزه اس 

خب اگه خونریزی داری که دیگه باردار نیستی عزیزم اگرم بوده شاید سقط شده ولی باردار بشی خونریزی نداره

آخه من خاله ام و چند تا از نزدیکام تو بارداری خونریزی داشتن بعضیاشون خیلی دیر فهمیدن باردارن 

واسه همون شک کردم گفتم شاید منم مثل اونا باشم

یه هفنه ازموعدت گذشته باشه درس نشون میده ، الان بخاطر شرایطت گفتم بزن ببین چون خونریزی داری خوب نیس ...

یعنی الان بیبی چک بزنم درست جواب میده؟؟

آخه من خاله ام و چند تا از نزدیکام تو بارداری خونریزی داشتن بعضیاشون خیلی دیر فهمیدن باردارن  ...

خب اگه خونریزی زیاد باشه بعید می دونم اونا احتمالا لکه بینی داشتن نه خونریزی! اما بازم بدنا متفاوته شاید شما متفاوت باشی چند وقت رعایت کن بعد نزدیک تاریخ پریودت برو سونو یا آزمایش خون بده تا ۴ یا ۵ روز قبل تاریخ پریود تست خون نشون میده

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
خب اگه خونریزی زیاد باشه بعید می دونم اونا احتمالا لکه بینی داشتن نه خونریزی! اما بازم بدنا متفاوته ...

مرسی عزیزم

یعنی الان بیبی چک بزنم درست جواب میده؟؟

من بخاطر این شرایطی ک الان داری گفتم بزن ببین ، اره بعضیا هستن ک توبارداریم خونریزی داشتن بخاطرهمون میگم حالا واس توام پنجاپنجاس

من بخاطر این شرایطی ک الان داری گفتم بزن ببین ، اره بعضیا هستن ک توبارداریم خونریزی داشتن بخاطرهمون ...

باشه عزیزم مرسییی

2706