2737
2734
عنوان

چرا باید بد باشی تا خوشبخت باشی بخدا خسته شدم دیگ😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 26 پست
تا میتونی تلاش کن برا درست کردن زندگیت و با نماز و قرآن وذکر خوشبختی رو ازخدا بخواه

بخدا دیگ‌نمیتونم  حتی نماز هم نمیتونم بخونم..کم حوصله بی اعصاب وحشتنا‌‌ک حالم بده‌‌خب حق دارم‌آخه به هیچ ارزویی نرسیدم هر کاری خواستم انجام بدم  نشد دیگ حوصله ندارم‌کم اوردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اینکه ظالم ها چرا خوشبختن ...نمی دونم قضیه اش چیه

چطور همچین فکری میکتید شما یه برحه از زندگی کسی رو میبینید تا دم مرگ که باهاش نیستید یا  بعضا تو عمق زندگیش نیستید که یه پوسته ظاهری میبینید فکر میکنید خوشبختن همین پارسال یکی که هیچ قید و بندی نداشت ولی 2 میلیارد تومن فقط تو حساب بانکیش بود برای هله هوله قبل ۵۰ سالگی از سرطان فوت کرد پولاسم شوهرش بالا کشید نه براش نماز روزه هاشو خرید نه هیچی یکی دیگه دامادش تو جوونی تصادف کرد تو بهترین بیمارستان تهران بستری شد بعد عمل نصف صورتش کج شد کر و کور شد او.... انقدر راه برای تقاص پس دادن هست راحت ترین و بارزترینشم خدا نصیب نکنه از طریق اولاده

2728
اون کسی که من دیدم عمق زندگیشم دیدم

فکر میکنی دیگه از صدام و یزید و خیلیای دیگه که بهشت دنیا رو داشتن بارزتر ؟ الان یادم اومد یکی دیگه بود حق پدر شوهرم و خورد با پولش رفت مکه برگشت یکسال بعد از سرطان مرد 

2738
فکر میکنی دیگه از صدام و یزید و خیلیای دیگه که بهشت دنیا رو داشتن بارزتر ؟ الان یادم اومد یکی دیگه ب ...

بله ....ولی خیلی ها هم تو این دنیا تقاص نمیدن ...اگه قرار بود که همه این دنیا تقاص بدن که الان یه نفر هم زنده نبود...در ضمن کسی که داغ بچه میبینه یا سرطان یا هر مریضی دیگه ای لزوما تقاص نیست شاید امتحانه

منظورم اینه مثلا بابت چه کار هایی احساس بد بودن میکنید  شاید از نظر خودتون بده از نظر بقیه عاد ...

گلم‌منظورم‌ کارهایی هست ک شوهرم باهام انجام‌میده حتی ذره ای درک نداره با اینکه خیلی اخلاق خوبی دارم‌ولی  قدرم رو نمیدونه