2733
2734

من میشم ولی موقتیههه یکم فاصلم و بیشتر میکنم و توو مغزم باهاش دعوا میکنم به شدیدترین حالت ممکن بعدش خوب میشم 🤦🏻‍♀️😁

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
2731
خب بعد اگه باز ببینیش چی!؟مثلا فامیل باشه

نهههه رابطم و قطع نمیکنم اصلا فقط کمتر میکنم هیچی معمولا بعد اون دعواها بهترم کلا همون موقع که میره توو  عصابم توو ذهنم ددعوا میکنم و بهتر میشم

با بابام اینجوریم من

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
2738

من یکی هس. از فامیلای نزدیکه.اصن می بینمش حالم بهم میخوره.نمیدونم چرا اینجوری شدم.انقد رو حرکاتش حساااسم.مامانمم میدونه.هر وقت حرف از اون میشه سریع بحثو عوض میکنه

ماکانیم اونم اصیلللللل. . 😂💔دوستون دارم نی نی سایتاااا هیچجا مث نی نی سایت نی. حتی مامی گپ💔😂😂😂😂😂
2706