2726
خواهش میکنم ولی من برای شروع شدیدا کتاب زندگینامه شهدا رو توصیه میکنم اول باید دل بدی تا بعد بتونی ...

مرسی عشقم 💙💙💙💚💚💚🌈🌈🌈

*•.¸♡وخدایی که به شدت کافیست♡¸.•*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوندی؟ خوبه؟ تاثیری داشت روت؟

خیلییییییی....من کلا عاشق خانم پوراصفانی هستم..ببین این یه کتاب عاشقانه است پسره یکم چون مذهبیه و مسلمون و دختره خیلی آزاد و مسیحیه....خیلی قشنگه یه چیزی میگم یه چیزی می شنوی...حتما بخونش

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞

من دوستی با امام زمانو خوندم هیچ ربطی به اعتقادات به خدا نداشت در مورد رابطه با امام زمان بود شابد دیگرانم حسی بهش نداشته باشن یه کتاب کوچولو بود اما تو اون زمان و مکانی که من خوندمش خیلی حس عمیقی اول به امام زمان و بعد خدایی که می تونه همچین امامی داشته باشه تو دلم ایجاد شد یه حس خاص

شاید برای کس دیگه ای این اثر نباشه

از خدا بخواه خودش بهترین رو برات سر راهت میذاره

اما یه چیزی رو بهت توصیه می کنم سعی کن با خدا حرف بزنی

نه با نماز و قرآن و ... نه با ذکر 

عین یه آدم دیگه که جلوت نشسته

غر بزن نق بزن درد دل کن گلایه کن هرچی 

ابراز دلخوری یا ابراز علاقه ولی باهاش شب که میری تو رختخواب و تنهایی چند دقیقه حرف بزن خیلی خوبه شاید بهترین راه ایجاد ارتباط همینه گاهی نا خودآگاه گریت میگیره کم کم حسش می کنی امتحانش کن

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

من سیاحت شرق وسیاحت غرب راخونده م بنظرم سیاحت شرق جالب تره درمورد کودکی ومهاجرت نویسنده ش به نجف اشرف واتفاقات اون دوران بحث های فقهیه وجذاب ترین قسمتش اونجاییه که درمورددلایل برتری انسان به فرشته از نظر نویسندش میگه

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
پیدا نکردم همچین چیزی تا حالا هرچی خوندم اعتقادمو کمرنگ تر کرده.

دقیقا 

من ک میترسم همین یه ذره اعتقادمم به اصول مهم کمرنگ بشه

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

یه کتاب عقلانی پیدا کن ک همه چیو منطقی توضیح بده 

نه خواب و اینا 

منم لایک کن پیشنهاد ها رو بخونم:))

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

قرآن با ترجمه

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
یه کتاب عقلانی پیدا کن ک همه چیو منطقی توضیح بده  نه خواب و اینا  منم لایک کن پیشنهاد ها ...

تو بحث دین و اعتقادی،خیلی چیزها رو با زبان علم نمیشه توضیح داد،چون علم هنوز به اون کمال نرسیده. وقتی علم امروز یه چیز میگه و فردا همونو نقض میکنه،نشانه ی رشد علم با گذر زمان هست.بخاطر همین خیلی احکام و چیزهایی که تو دین به عنوان ضرورت هست،دلیل علمیش هنوز مشخص نشده

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2706