2726
عنوان

سردرد تهوع آور

92 بازدید | 9 پست

بچه یه سردرد گرفتم که بیشتر انگار مغزم داره تاب میخوره یه جوریه سر گیجه ندارم اصلا نمیدونم چه جوری توصیف کنم فقط میتونم بگم حالت تهوع گرفتم از دست این کوفتی    

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
درکت میکنم میگرن عصبیه من دیگه به دردش عادت کردم😢

نگو که میگرن هم گرفتم    

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😭😭😭😭

آخه خبر و بد و اینجوری میدن خواهر من  

یه عمره باهاش درگیرم😢 انقددکتر رفتم که نگو یجوری درد میگیره برا من سرم و میکوبم تو دیوار

من دیگه دارم بالا میارم  

یه عمره باهاش درگیرم😢 انقددکتر رفتم که نگو یجوری درد میگیره برا من سرم و میکوبم تو دیوار

من متخصص مغزواعصاب رفتم 

بهم دارو داد واقعا تاثیر داشت گلم 

شاید ب مسکن عادت کرده بدنت 

ب خدا انقد نوافن خورده بودم ... متخصص بهم گفت بس ک نوافن خوردی ... بدنت ب نوافن اعتیاد پیدا کرده 😐

گفت اصلا دیگه نباید مصرف کنی

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
من متخصص مغزواعصاب رفتم  بهم دارو داد واقعا تاثیر داشت گلم  شاید ب مسکن عادت کرده بدنت&n ...

من ریلایف میخورم اولا عانی خوب میشدم اما الان نه یه نیم ساعتی طول میکشه اثر کنه توی قرصش مخدر داره 😢😢😢 فکنم منم معتادش شدم😢 بخدا منم خیلی دکتر رفتم اما انگار نه انگار