2726
عنوان

یه خاطره از گوگل دیونه

217 بازدید | 13 پست

یه شبی رفتم دستشویی و توی مدفوعم یه مقدار خون بود.اومدم زدم تو گوگل نوشته بود سرطان روده و خیلی چیزای وحشتناک

رفتم به مامانم گفتم هر دومون تا 4 صبح نخوابیدیم از استرس مامانم میگفت حالم بهم میخوره از اضطراب

بعد نمیدونم چطور شد به ذهنم رسید رفتم خودمو معاینه کردمدیدم ناخنم خورده پشتم زخم شده😂😂😂

مامانم بود که تا صبح فحشم میدادا😂😂😂😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یه بارم من این سفیدا میشن رو سقف دهن اونارو تو دهنم دیدم 

گفتم خدایااا اینا چیه زدم‌گوگل نوشت علائم سرطان دهان 

وااااای منو میگی انقد استرس گرفتم 

هزارجور فکر و خیال کردم 

گفتم خدایا بعد از من بچم چی میشه 

به دکتر نشون دادم گف خانوم اینا از بچگی بوده شما تازه کشفش کردی 😆😆😆

خودِماه انقد ماه نیست که تو انقد ماهی ❣️

آره بابااصلاتوگوگل چیزی نخونیدکلاناامیدمیشیدمنم زدم علت بالارفتن فشارخون دربارداری زدمسمومیت بارداری ونمیدونم فلان وباعث مرگ جنین ومنم سریع غیرنوبت رفتم دکتریعنی دکترم فقط اینطوری نگام میکردا😬😬😬

😉😂😂

دقیقن همچین اتفاقی برام افتاد و تا آزمایش و...ندادیم ازاین عذاب رلحت نشدیم منوشوهرم آخرشم مشخص شد بخاطر زایمان بوده😆😅

خدایاشکرت راضیم به رضای تو😍👑                 لطفامیترکونیداطلاع بدین ببینم واسه چی ترکیدم  
آره بابااصلاتوگوگل چیزی نخونیدکلاناامیدمیشیدمنم زدم علت بالارفتن فشارخون دربارداری زدمسمومیت بارداری ...

اینم برام پیش اومده

من از گوگل خیلی ضربه خوردم

خدایاشکرت راضیم به رضای تو😍👑                 لطفامیترکونیداطلاع بدین ببینم واسه چی ترکیدم  

من در حدی داغون بودم که یه مدت بدن درد شدید داشتم نت سرچ زدم رسیدم به رماتیسم . بعد کلی آزمایش و اینا دکتر بهم گفت سنسورای عصبی بدنت خیلی بدرد حساسه مثلاً اگه من با این شدت با دستم بزنم به میز هیچی نمیشه ولی تو با همین شدت بزنی دستت دو روز کبود میشه 

اسم بیماریت فلان چیره

بعد اسمه سخت بود به دکتر گفتم یه بار دیگه اسمشو میگین گفت نه 

می‌دونم میری تو نت سرچ میزنی چرت و پرت میخونی 😐

حالا اولین بار بود میرفتم پیش اون دکتره ها از قیافم فهمید چه داغونیم

یه مدت هم توهم ام اس داشتم رفتم ام ار آی

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

منم چندتا دکتر رفتم بهم گفتن روده تحریک پذیر داری🥴😂

ولی خودم باور نکردم توی اینترنت خوندم به هزارتا مرض کوفتی رسیدم😂😂😐

میخواستم کلونسکوپی کنم که کرونا لعنتی اومد

الان هم هر بار داروی یه بیماری مصرف میکنم 😂💔

منم چندتا دکتر رفتم بهم گفتن روده تحریک پذیر داری🥴😂 ولی خودم باور نکردم توی اینترنت خوندم به هزار ...

سندرم روده بی قرار

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

یه بار زعفرون خیلی غلیظ خوردم بعد تاشب همش حس حالت تهوع داشتم رفتم گوگل درباره زعفرون خوندم نوشته بود خوردن بیش ازحدش باعث مسمومیت ومرگ میشه اقا منم توهم زده بودم ک مسمومم بعد فعمیدم رفلاکس معدس