2737
2734
عنوان

من چقدر این خواستگارمو دوست دارم

544 بازدید | 19 پست

شبا عکساشو نگاه میکنم عاشقونه. بعد میخوابم خیلی دوسش دارم.

حتی صداشو خیلی دوست دارم. ضبط کردم گوش میکنم.

میشه برام دعا کنید بهش برسم. ممنونم.

کاربر مهوشدخت سابقم. تدریس زبان کنکوری برای سال 1400 - کلاسها انلاین برگزار میشه. هزینه ی کلاسها ماهانه 40 هزار تومان. ضمنا گروه تدریس گرامر زبان رایگان دارم خواستید میتونید استفاده کنید. 

دیگه ببخشید تک تک ریپلای نمیکنم. یه صلوات برام بفرستید لایکتون میکنم 

کاربر مهوشدخت سابقم. تدریس زبان کنکوری برای سال 1400 - کلاسها انلاین برگزار میشه. هزینه ی کلاسها ماهانه 40 هزار تومان. ضمنا گروه تدریس گرامر زبان رایگان دارم خواستید میتونید استفاده کنید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاءالله اگه خیره بش برسی

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2731
2738
دوست پسرته؟

اولش خواستگارم بود. معرفی شده بود. بعد با هم اشنا شدیم همو بشناسیم. 4 ماهه با هم در ارتباطیم.

ممنونم از همتون

عزیزم😍

بالاخره عاشق شدیا شیطون😍

امیدوارم به زودی بهم برسین و خوشبخت شین😍❤

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

عه تو همونی ک خاستگارت سرد بود😂

پس بالاخره عاشقش شدی

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

وااای عزیزم من وقتی شوهرم اومده بود خواستگاریم همین حس رو داشتم حتی هنوز ندیده بودمش(ازدواجمون سنتی بود)ولی حس میکردم عاشقشم

البته فکر نکنین خواستگار ندیده بودم بخاطر موقعیت پدرم خواستگار زیاد داشتم ولی شوهرم تنها موردی بود که از سد پدرو مادرم،برادر،دامادمون و دایی و پسر داییم گذشته بود و همه تاییدش کرده بودن

شبا بهش فکر میکردم و دلم واسش ضعف میرفت

الانم واقعا راضی و خوشبختم

ان شاالله شما هم خوشبخت بشی

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
2706