2726
چرا تو همیشه ناراحتی؟😭😭 چرا انقد انرژی منفی ب خودت میدی؟😭 ی شبم ک با شوهرت دعوا نکردی باز از دس ...

بله هر روز مشکل دارم و احساس میکنم با خودم درگیرم البته تنها تقصیر خودم نیس اما خودم بیشتر

بله دقیقا ب شدت و اگه نتونم ب خواسته هام برسم عذاب میکشم

اتفاقا امروز داشتم مى خوندم كمالگراها حتما بايد برنامه ريزى داشته باشن و براى خودشون براى هر كارشون در واقع ددلاين تعيين كنن منم دچارشم متاسفانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله هر روز مشکل دارم و احساس میکنم با خودم درگیرم البته تنها تقصیر خودم نیس اما خودم بیشتر

من فک میکنم مشکل از طرز فکرته عزیزم 

تو دوس داری همیشه اون طوری ک تو میخای باشه

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2728
برا کاهش وزن مشاوره میدی؟😢

بله عزيزم هرسوالي داشتي بپرس😘

من كالري شماري و پياده روي كردم و حذف شيريني جات و تنقلات هفته اي يكبار برنج و حذف انواع نون و جايگزين كردن نان سنگك

خداياشكرت....❤️ 
بله عزيزم هرسوالي داشتي بپرس😘 من كالري شماري و پياده روي كردم و حذف شيريني جات و تنقلات هفته اي يك ...

برنج و نون رو حذف کردی...بعد گشنه نمیشی؟ چطوری سیر میشی یعنی...تجریه کالری شماری دارم.و پیاده روی. کمم کردم ، ۱۴ کیلو.بعد معده م اذیت میکرد بیشتر خوردم. کلا هم وقتی بیفتم رو دورش ، سخت میشه کنارش بذارم. عصبی م میشم بیشتر میخورم.یه روز بهترم ،رعایت میکنم یه روز نه.موندم چه کنم

2706