2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم حرف نزدم تا حالا ولی خانواده ی مادریم ب اندازه ی کافی عین پلنگ حمله میکنن ب مامان بدبخت من ک دیگه لازم نباشه من حرفی بزنم

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂
2728

من اصولا گوش میدم به حرفشون ولی هیچ جوابی نمیدم البته این قضیه از سمت خانواده پدرم بود یعنی عمه ام داشت پشت سر مادرم حرف میزد من گوش دادم کامل به حرفاش اخرشم گفتم عمه جان اون زمان شاید مادر من ناراحت بوده اینکار و کرده و اینجوری گفته الانم به گوش شما رسیده و شما ناراحتی و اینجوری میگی من حرف شما رو جایی نمیگن تا کدورتا بیشتر نشه وقتی دلخوریتون برطرف شد با هم حرف بزنین تا کدورتا برطرف بشه

با اینکار کلی اعتبارم تو فامیل بالا رفت😎😎😎😎

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
هیچی دوتام میزارن روش تازه بعد با حذف حرفای خودشون و نقل حرفای من مامانمم میندازم به جونم 😂 البته ...

شمااحتمالادخترمن نیستی؟

همین الان این سوال روازش پرسیدم

میگه خودم هم مجلس گرمکن میشدم وباهم میگفتیم 😥

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
اره خب ولی اگه واقعا اینطوری نباشه؟

نه واقعا مامانم خوبه برای همین میگم قبول نمیکنن که مشکل از مامانم باشه

ولی اگرم واقعا من بی تقصیر باشم می‌دونم که با مامانم صحبت میکنن 

من اصولا گوش میدم به حرفشون ولی هیچ جوابی نمیدم البته این قضیه از سمت خانواده پدرم بود یعنی عمه ام د ...

منم این جورج

رفتار ای خانواده رو نمیگم به مادرم که ناراحت نشه و اختلاف نیوفته

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍
من اصولا گوش میدم به حرفشون ولی هیچ جوابی نمیدم البته این قضیه از سمت خانواده پدرم بود یعنی عمه ام د ...

وووووویییی چ دختر با ادبی😍😂😂😂من عمم پشت سر مامانم حرف زد شستمش انداختم تو خشک کن!آخه مامانم خیلی مظلومه عمه هام مث ببر بنگالن

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂

دوتا هم میزارن روش میگن چقدر بدبختی تو که بچه اینی خدا نجاتت بده خدا صبرت بده🤣بعد میرن پشت سرم میگن دخترت اینا رو گفته تازه دوس پسرم داره خط چشمشم کلفته جمعش کن.البته اون موقه که مجرد بودم

2706