2726

چشم ....

میدونی تا فروردین و اردیبشهت خیلی خوب خوندم بعدش شل کردم اساسی زیاد به امسال امید ندارم 

ولی استرسممم زیاده راهی نداری واسه کم کردنش هم الان هم سره جلسه

همش میترسم تایم کم بیارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چشم .... میدونی تا فروردین و اردیبشهت خیلی خوب خوندم بعدش شل کردم اساسی زیاد به امسال امید ندارم&nb ...

ببین تو تلاشتو بکن واسه امسال فعلا فکرتم مشغول کنکور بعدی نکن واسه کمتر شدن استرس حتما شبیه سازی کنکور تو خونه واسه خودت انجام بده یعنی مانتو و شلوار بپوش و طبق همون ساعت های عمومی و اختصاصی مثلا کنکور سال قبل رو کامل بده.سر کنکورم من خودم به شخصه وقتی وارد جو‌ شدم دیدم همه مثل همیم آنقدر آروم شدم اصلا استرس نداشتم به این فکر کن که بهترین عملکرد رو داشته باشی و بعدش آزاد میشی 😁😁

من ۹۷کنکور دادم اگه سوالی دارین واسع رشته یا آرامش سر کنکور بپرسین

وای مث من

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

من اینقدر عذاب کشیدم قبلش

بعد که رفتم سر جلسه دیدم عمومیاش انقد راحته که تو ۴۵ دیقه تموم میشه

همین آرومم کرد 

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
چه رشته ای بودین الان چی میخونین

ریاضی بودم

الان مهندسی مکانیکم تهران

2706