2737
2734

یادمه سال ۹۹ ارزوم بود بغلشون کنم مادرشدن برام رویا بود

اما الان دارن میان بغلم مامان فداشون شه😍😍چقد حسش خوبههه مث وقتایی ک خواب بچه دار شدن میدیدم قشنگه

خانوما من باردار نیستم ی سقط داشتم پارسال شوهرم مشکل داره و ...این تایپیکو زدم بلکه انرژیش جذب شه و بچم سال بعد بغلم باشه😞😞لطفا با تمسخر اذیتم نکنید❤

خیلی سختی کشیدم ب حق علی ک امشب عیدیمو بگیرم 

نغری ی صلوات برام بفرسید مهربونا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ان شاءالله که تا اخر امسال بارداربشی و بسلامتی تو دلیت رو بغل بگیری.واست دعا میکنم مطمئنم دعای زن باردار پیش خدا رد خور نداره.توئم واسم خیلی دعاکن دوست عزیزم

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
2738

گلم کاش همینو تو ی برگه مینوشتی و پیش خودت نگه میداشتی ن ک اینحا تاپیک بزنی چون‌همین تمسخر ک میگی انقد بار منفی داره ک باعث میشه ب خاسته ت نرسی.

خاسته هاتو جار نزن اینجا عزیز دلم.

امیدوارم که خدا به ارزوت برسونتت و ی مامان لایق باشی

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2706