2726

دوستان توروخدا برام دعا کنید مشکلم حل بشه.من خیلی خسته شدم دیگه.😔

نفری یه صلوات بفرستید برام لایک کنید منم براتون میفرستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شکر خدا عزیزدلم  تو تاپیک قبلم بودی؟!  تگت کردم؟؟؟؟

من براشون یاسین خوندم واسه حسن اقا عزیزم بیاتایپک آخرم  فردانمازداره بخون وازخداسلامتیشوبخا منم دعامیکنم براش حتمافردا

من براشون یاسین خوندم واسه حسن اقا عزیزم بیاتایپک آخرم  فردانمازداره بخون وازخداسلامتیشوبخا منم ...

عزیز دلم مرررررسی مهربونم 

خواستم تو تاپیک آخرم تگت کنم نشد 

داشتن بابامو میبردن اتاق عمل ...عملی که دکترا میگفتن خطرناکه و سخته براش 17روز به خاطر عمل بستری بود دوروز پیش خواستن ببرنش اتاق عمل که دکتر سی تی هاشو چک کرد گفت سالمه سالمه ونیاز به عمل نداره ومرخصه باورت میشه یه چیزی شبیه معجزه بود به خدا17روزه کلی دکتر بالا سرش اومدن و تایید عمل رو دادن 

همین التماسم به خدا وائمه ودعاهای شما باعث شد این اتفاق بیفته

خدایا شکرت

ده تا میفرستم .منم دلم گرفته  الان عشقم سرهیچ  باهام دعوا کرد سر هیچ و پوچ کردم تو چاه فاضلاب و در آوردم جوابش میدم ازخودم دفاع کنم میگه خفه شو نمیدونم از کجا حالش خرابه  سر من خالی کرد😭😭😭😭😭😭

دسمال  من  زیر   درخت  آلبالو  گم  شده . . . 
عزیز دلم مرررررسی مهربونم  خواستم تو تاپیک آخرم تگت کنم نشد  داشتن بابامو میبردن اتاق عم ...

الهی شکر الحمدلله عزیزم بله حداوائمه دست خالی ادموبرنمیگردونن همیشه یاسین براشون بخون عزیزم 

الهی شکر الحمدلله عزیزم بله حداوائمه دست خالی ادموبرنمیگردونن همیشه یاسین براشون بخون عزیزم 

همیشه میخونم بالا سرش به خصوص اون روزایی که بیمارستان بود

خدا جواب دلمون رو داد 

بازم ما رو از دعای خیرت محروم نکن 

چون خیلی مونده تا بهبودی کامل بابام😔

خدایا شکرت
2706