2737
2739
عنوان

جاری

278 بازدید | 18 پست

جاری کوچیکه ی جوری رفتار میکنه مثلا می خواد تحویل نگیره مثلا ب من دست میده باشوهرم گرم میگیره خلاصه الان سه سالی هست عروس خونواده شوهرمه ازونوقت تاحالا هم همش ی تیکه میندازه یابی محلی میکنه بمن .الان امروز دیدم پیام دادبهم احوال پرسیدمنم خیلی تعجب کرده بودم که چراپیام داده اخه اصلا پیام نمیداد و وقتیم منو میدید ازم خوشش نمی اومد  خلاصه جوابشودادم گفت لباس دارم برافروش عکس ی لباس دخترونه هم فرستاد گفت این واسه دختر توخوبه میخوایش گفتم چقده گفت ۷۵بود چون دونه اخره ۷۰میدم منم چون خیلی بی احترامی ازش دیده بودم گفتم نه دخترم زیادبراش خریدم فعلا چیزی نمیخواد بعدش گفت این تاعید براش خوبه گفتم نه مرسی فعلانمیخوام بنظرتون چرا اینجوریه حس کردم خواسته زرنگ بازی کنه نظرشماچیه 

تیکر تولد یکسالگی دخترم

چطور روت شد ازش نخری😶

من بودم حتما میخریدم حتی اگه بچم کلی لباس نو و دست نخورده داشت

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وا برا چی ادم باید جرعت ن گفتن داشته باشه

یه لباس ۷۰ تومنی چیزی نیست که ادم نخره..وقتی طرف به اوم رو انداخته

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2738

اخه منظور اسی بخاطر ۷۰ تومن نبوده ..بخاطر رفتارای جاریشه..بعدشم ب نظر من کلن ادم باید اعتماد ب نفس داشته باشه و نباید تو رو دروایسی بمونه وقتی لازم نداری برا چی بخری .

بخدا کاربر قدیمی ام😐
اخه منظور اسی بخاطر ۷۰ تومن نبوده ..بخاطر رفتارای جاریشه..بعدشم ب نظر من کلن ادم باید اعتماد ب نفس د ...

من همچین اخلاقی ندارم دلم میسوزه و قطعا میخرم

چه ربطی داره.رو انداختن چیه اصلا؟منم بودم از آدمی که هیچ وقت تحویلم نمی‌گرفته نمیخریدم.

دقیقا اون منو ب ادم حساب نمیکنه بعدمن برم ازش لباس بخرم

تیکر تولد یکسالگی دخترم

اصلا هزار باشه وقتی دلیل خودشو داره واسه نخرریدن کار د درستی کرد نه. گفت.

بعدشم جاریش از نداری لباس نمیفروخت اگه70چیزی نیست کادو میداد😂

2706