2703
2553

امسال کع فعلا خبری نیست انگار 

عیدی ازمون نگیره حالا خوبه 

فکرکنید پیام بده مشترک گرامی به مناسبت عیدفطر ۱۰۰۰تومان از مبلغ شارژ شما برداشته شد

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
لامصب قدیما میداد الان دیگه نمیده😂

الان دیگه یه چیزی هم طلبکاره 

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جیبتو سفت بگیر یه چی‌برنداره

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2456

همراه اول داد

✅همراه اول به مناسبت عید سعید غدیرخم به کلیه مشترکین دائمی، اعتباری و انارستانی که کد دستوری

*100*672*1#

را از ساعت 20:00 روز جمعه مورخ 99/05/17 تا ساعت 23:59 روز شنبه مورخ 99/05/18  شماره گیری نمایند، بسته هدیه از 500 مگابایت تا 100 گیگابایت (به صورت تصادفی) هدیه میدهد.

رنگ ولایتhaircolorist
همراه اول داد ✅همراه اول به مناسبت عید سعید غدیرخم به کلیه مشترکین دائمی، اعتباری و انارستانی که کد ...

ندارم

راصیم بهش عیدی بدم ولی لامصب کیفیت اینترنتش ببر بالا سرعت در خد حلزون

جیب مارو نزنه عیدی پیشکش😒

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
راصیم بهش عیدی بدم ولی لامصب کیفیت اینترنتش ببر بالا سرعت در خد حلزون جیب مارو نزنه عیدی پیشکش😒

اره والا

2714
چرا دیگه لطف کرده عیدانه ش ی بسته 3گیگ میده 9 روزه 12 ت😁

انصافا قسمت بسته هاش افتضاحه افتضاح

ب یه دقیقه مکالمه درون شبکه ۵چ دقیقه میده خودشو کشته

من تشنج کردم یکی بیاد منو جمع کنع😵

2706