2726
عنوان

بی توجهی همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 43 پست
من بستنی سیاه دوس داشتم اونا سنتی...

آی نهههه 

بستنی سیاه چی هست من تا حالا نخوردم

اینجا حق با همسرته🙈 

شوخی می کنما ناراحت نشی :)) البته که بستنی دلخواه شما رو اصولا باید اول می گرفتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم قرار از اینه امشب قرار بود بریم بیرون با خانواده خاهرم بعد من گفتم بریم فلان بستنی فرو ...

همین امشب باید باهاش جدی حرف میزدی بهش بگو عزیزم من بحثم فقط امشب نیست این مشکلات کوچیک باعث دور شدنمون از هم میشه تمام زن و شوهرایی ک کارشون ب جای باریک کشیده از اول مشکلات بزرگ نداشتن پس تو رفتارت تجدید نظر کن و وقتی این کارو میکنی یه لحظه منو بزار جای خودت منو تو ازدواج کردیم ک خوشبخت بشیم این زندگی ماست مام دشمن نیستیم ک سرسختانه با هم مخالفت کنیم تو همه چی 

نمیدونم چی بگم 
2728
برای اون خورد کردن من تو جمع راحت تره و‌رسیدن به خواسته‌خودش چون من نخوردم اصلا براش مهم نبود 

وای چقد سخته من بودم شاید نمیتونستم کنارشون بشینم 

کاش بستنیشو میکردی تو حلقش میگفتی بخور خوشمزه س 

ببخشید خیلی حرصم گرفت ازکارش 

منم خیلی ناراحت میشم اگه شوهرم توجمع بهم بی توجه باشه وفقط بفکر خودش باشه

کوردم زمانم کوردیه من خلکی کوردستانم ❤️  کاربر قدیمی هستم       لیداااا بودم    
[QUOTE=149683103]عزیزم صوت( کلید مرد) سخنرانی دمتر حبشی رو حتما گوش بده.[/QUOTE لینک کانالش را داری ...

نه ندارم تو گوگل بزنی میاد.من خودم تو یه کانالی تو ایتا بود اونجا گوش کردم ولی کیفیت صوت پایین بود اونجا.  

بی توجهی به خانواده همسر یکی از مشکلاتی است که زوج‌ها در جلسات مشاوره بسیار آن را مطرح می‌کنند و نارضایتی از سبک ارتباطی همسرشان با خانواده خود را بیان می‌کنند. بسیاری از زوجین از این مسئله شکایت دارند که همسرشان به خانواده آن‌ها توجه کافی ندارد و مانند خانواده خود با آن‌ها رفتار نمی کند. از آنجایی که پس از ازدواج نحوه ارتباط با خانواده همسرمی‌تواند کیفیت رابطه زن و شوهر را نیز تحت تاثیر خود قرار دهد و منجر به اختلافات زیادی شود، در ادامه این مقاله به بررسی بیشتر این موضوع می پردازیم.