2726
عنوان

بی توجهی همسر

446 بازدید | 43 پست

بچه ها یکم منو راهنمایی کنید خیلی دلم گرفته امشب

قضیه از این قراره که من و خواسته هام برای شوهرم اخرین الویتیم یعنی اگه من بگم بریم مثلا ابمیوه بخوریم میگه نه بستنی اما اگه خانوم دوستش یا هرکی دیگه بگه بستنی میگه اره بریم بستنی بخوریم میدونی چی میگم تاحالا خیلی وقته دیدم خواسته من اصلا براش مهم نبوده‌ولی همون خواسته‌منو کس دیگه ای بگه انجام میده واقعا کلافه ام و خیلی گریه کردم الان چون امشبم تکرار شد😔😔 کاش‌ منو راهنمایی کنید و بگین که شما هم چنین چیزیو حس میکنید تو روابطتتون یا نه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم با همسرت حرف بزن،منم به شوهرم بگم بریم بیرون حال نداره اما بعد بگم دوست دارم باهم بریم خیلی وقته نرفتیم با محبت بگم کم کم راضی میشه اگر سکوت کنی و نگی اون ندوسته باعث میشه تو ازش دور بشی همین اختلافای کوچیک بزرگ میشه و دردسر میشه

نمیدونم چی بگم 
2728
به نظرم خیلی اروم با محبت سر این‌موضوع باهاش صحبت کن شاید متوجه رفتارش نیست تفهیمش کن

میدونی‌مثلا من بگم قلیون بذاریم نمیذاره اما فقط کافیه هرکسی‌بجز من بگه سریع پا میشه واقعا بدلم میاد خیلی ضایع میشم تو جمع ها همیشه برای‌ خواسته های‌ من دنبال نه گفتنه مطمعنم بخوام باهاش مطرح کنم هم میگه نه تو فکر میکنی من همیشه نظر تو برام مهمه و زیر بار نمیره...

سلام عزیزم با همسرت حرف بزن،منم به شوهرم بگم بریم بیرون حال نداره اما بعد بگم دوست دارم باهم بریم خی ...

دقیقا خیلی دل‌گیرم ازش اما میدونم اگرم بگم زیربار نمیره مثل همیشه

بچه ها اگر میخواید زندگی مشترکتون خوب باشه و خوشبخت باشید باید حرف بزنید اونم فکر شده مثلا من خودم گاهی اوقات با ناراحتی حرف میزنم و دعوا میشه بعضی وقتا نمیگم نمیگم یهو زیاد میشه دبا دعوا میگم یا قهر میکنم بنده خدا شوهرم نمیدونه چمه البته من از اول عروسیم به اینور این کارام خیلیییی کم شده فکر میکنم و حرف میزنم،مثلا بگم ابهویج شوهرم بگه نه بستنی میگم عزیزم من هوس بستنی کردم برا خودت ابهویج بگیر برا منم بستنی قرار نیست سلیقشو به من تحمیل کنه ولی با مهربونی اصلا از در دعوا و بی تفاوتی وارد نشو چون زندگیتو خراب میکنی 

نمیدونم چی بگم 
2706