2726
عنوان

یه خاطره یادم افتاد بعد از خوندن تاپیک شوهرم تو پمپ بنزین جام گذاشت

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 66 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بچه بودم با مامانم جلو تاکسی نشسته بودیم . در و خوب نبسته بودم .. در وا شد مامانم منو گرفت ک نیفتم 😂😂😂همونجا داشت کتکم میزد ک داشتی میمردی😂

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2728
       خیییلی با حال بود خدایی.... حالا کیفت لای در رفت یا نگه داشت راننده

بنده خدا پیر بود منم یکم دیر لود میشه مغزم

تا سر چهار راه رفتم باهاش دیگه

ولی چهار راه نزدیک بود  

بعد برگشتم دیدم مام بزرگم رفته داخل مسجد انگار نه انگار عسلی هم وجود داره  

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.

ی بار میخواستیم بریم عید دیدنی موقع درومدن از خونه من رفتم اب بخورم بعدش مامان و ابجیم و بابام رفتن بیرون تا کفش بپوشن اومدم دیدم درو قفل کردن برقم خاموش کردن رفتن کیفمم دست خواهرم بود کلیدمم توش بود حالب اینک تاسر کوچه رفتن حس نکردن منم باید باشم هیچی دیگ زنگ زدم ب مامانم دوباره بابام بنده خدا دور زد اومد دنبالم  

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 

منم یکبار تو اتوبوس جا موندمبعد راننده گفت خانم ایستگاه آخره پیاده شو گفتم نمیشم باید منا ببری همون جا که مامانم پیاده شد من جا موندم راندده هم هی میکفت خانم برو پایین سر جدت منم میگفتم نمیرم بلد نیستم راه رو خلاصه راننده را با چشمای گریون دوباره راهی کردم منا رسوند پیش مامانم دیدم مامانم میگه ذلیل مرده چرا پیاده نشدیو کارمون عقب موندفکر میکردم حالا میپره بغلممیکنه😂😂😂😂

ی خاطره هم از خودم بگم 

بچا بودم موتور داشتیم (۴_۵ ساله)  بعد بابا اومد از موتور پیادم کنه پام چسبید ب اگزوز 

هیجوقت یادم نمیره قیافشو ی نگاه ب من گرد گفت صدات در نیاد 

منم هیچی نگفتم رفتم تو خونه ( به شدت با جذبه بود و میترسیدم ازش ) 

اخر شب وقتی میخواستم بخوابم گفتم مامان پام خورد ب اگزوز وقتی زد بالا نصف پام تاول بود 

خاطده ی خنده داری نست ولی خب یادم اومد دیگ

" homo homini lupus " انسان گرگ است برای انسان .
2706