2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاک بر سرم ساعت ۴😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

تاپیکت مونده😂

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728

ول کن بابا مرگ یکباره اینطوری با ترس داری روزی هزار بار دور از جونت میمیری.رعایتتو بکن بهداشت و رفت و امد رو رعایت کن ماسک و الکل و دستکش و اینارو رعایت کن دیگه بقیه شو کاریش نمیشه کرد چکار کنم فدای سرم که میمیرم شیش ماهه پدرم در اومده از استرس دیگه سست شدم

یهو دیدی خوردمت😏

کرونا بد وبدتر خواهد شد تا وقتی که رعایت نکنیم ..

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
ول کن بابا مرگ یکباره اینطوری با ترس داری روزی هزار بار دور از جونت میمیری.رعایتتو بکن بهداشت و رفت ...

هروقت مثل تو فکرمیکنم بعدش به خودم میگم گه نخور اخرش مثل سگ میمیری آرزو به دل میمونی به خدا دیوونه شدم

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
ول کن بابا مرگ یکباره اینطوری با ترس داری روزی هزار بار دور از جونت میمیری.رعایتتو بکن بهداشت و رفت ...

رعایت میکنیم بخدا ولی بیرون ازخونه رعایت نمیکنن که این حق الناس

خواهر بیا برو جاده هارو ببین چه خبره همه خوش وخرم درحال مسافرتن

خدای من پروفایلت😍

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.
هروقت مثل تو فکرمیکنم بعدش به خودم میگم گه نخور اخرش مثل سگ میمیری آرزو به دل میمونی به خدا دیوونه ش ...

دور از جونت.

نه اشتباه نکن هرچی بترسی بدتره بخدا

هیشکی مث من استرس نداشت نصف بدنم بی حس شده بود تو این شیش ماه همه چی از دستام ول میشد چقدر دکتر رفتم چقدر گریه کردم بخاطر چی؟بخاطر مرگی که معلوم نیست با این ویروس باشه یا زلزله یا تصادف یا هرچی شیش ماه از عمرمو از دست دادم.فامیلما حین دیدن فیلم  تو بیست سالگی با یه پر نارنگی خفه شد و مرد زندگی ارزش نداره گلم امروزو خدا بهت هدیه داده ازش استفاده کن از فردا خبر نداریم هیچکدوم.اینا همه میگذره

یهو دیدی خوردمت😏
2706