2726

بچه ها من نمیدونم چرا انقد ذهنم درگیر و ناراحت شد.خدا به خونوادش صبر بده

نمیدونم حتما کلی تاپیک از صب براش زدن.من ندیدم.

کلی فیلم ازون منطفه دیدم.یه جوری شدم

روحش شاد

برای شادی روحشو ارامش خانوادش دعا کنید لطفا

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من صبح تا حالا داغونم. اول ماه چهره. بعدم سها.

خدایا هنوز باورم ‌نمیشه ماه چهره فوت کرده. چقدر اصیل بود. چقدر باشخصیت بود. حیف اون همه زیبایی و آرزو‌. طفلی بچه اش.😔😔😔 

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2728

سها پیدا شد جنازش مگه؟!😔😔😔

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜
من باردارم ولی اومدم🙈 قضیه سها چیه؟؟؟

۲۸ روز پیش یه دختره با چند نفر دیگه میرن ارتفاعات جهان نما توی شمال‌. اونجا ناپدید میشه. امروز مثه اینکه جسدشو پیدا کردن. 

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
۲۸ روز پیش یه دختره با چند نفر دیگه میرن ارتفاعات جهان نما توی شمال‌. اونجا ناپدید میشه. امروز مثه ا ...

وااای چ بددد😢

قشنگم واسه خونه خریدنمون صلوات مهمونم میکنی؟ممنون🥺❤️
وااای چ بددد😢

نخون این چیزا رو عزیزم. ناخوداگاه فکرتو بهم میریزه. برو جوک بخون نی نی شاد بشه‌.😍😍😍

2706