2703
2553
عنوان

مرموز ترین و عجیب ترین کسی که تابحال دیدین کی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1180 بازدید | 54 پست
پروف نو مبارک😁چ تحول عظیمی😅

قدیمیه بابا😂😂😂یکی الا گف گذاشم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه جالب که همیشه خونتون بوده ولی حتی نذونستی خونشون کجاست

احمق بودم به ظاهر فقیر بود دلم براش میسوخت میاوردمش بهش شام وناهار میدادم🤦‍♀️🤦‍♀️

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم

داداشم بچه بود خیلی تشنج میکرد یه روز تب کرد تشنج کرد بابامم خونه نبود مامانمم کلی جیغو داد گریه کرد یهو یه پیرمرد اومد جلو در خونمون گفت خوب میشه نترس بعد رفت مامانم درو بست دوباره باز کرد میخواست ببینه کیه کی بود دیگه اصلا پیداش نکرد اصلا نبود پیرمرده هم قیافش یه ارامش خاصی تو صورتش بود قیافش خیلی مهربون بود دفیقا از این ریش سفیدا بود خلاصه مامانم با زن عمو عموم بردنش دکتر بعد از چندروز مرخص شد دیگه بعداز اون تشنج هیچوقت دیگه تشنج نکرد اصلا نمیدونم مرده چی شد 

کاربری قبلیم تعلیق شد😑
2456
چقدر از این ادما بدم میاد خیلی رندن😬🤐

وای خدای دروغ بود از ده کلمه نه کلمه ازحرفاش دروغ بود

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
داداشم بچه بود خیلی تشنج میکرد یه روز تب کرد تشنج کرد بابامم خونه نبود مامانمم کلی جیغو داد گریه کرد ...

شاید امام زمان بوده😁

مسخرس که آدما رو به دو دسته ی خوب و بد تقسیم کنیم از نظر من آدما یا جالبن یا خسته کننده😏
2714
احمق بودم به ظاهر فقیر بود دلم براش میسوخت میاوردمش بهش شام وناهار میدادم🤦‍♀️🤦‍♀️

دور از جونت عزیزم... اشکال نداره عوضشو از خدا بخواه

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
قدیمیه بابا😂😂😂یکی الا گف گذاشم

عه😅

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2706