2733
2734
عنوان

کیسه آبم پاره شده

| مشاهده متن کامل بحث + 6897 بازدید | 321 پست
وای خدا چقدر بد. هردو درد وکشیدی؟ چند وقته پیش؟ بعد چقدر درد به دنیا اومد؟ 

دوسالشون کامل شده تو سه سالن بعد پنج شش ساعت از موقعی ک آمپول زدن بهم پسرم بدنیا اومد هرکاری کردن دخترم برعکس شده بود عملم کردن

Ɨꫝғɨꫝɨᴛʏ ɨ ℓσꪤε ʏσʊ ᴀꫝ∂ ɢσɨꫝɢ ᴛσ Ᏸε*ـ*
دوسالشون کامل شده تو سه سالن بعد پنج شش ساعت از موقعی ک آمپول زدن بهم پسرم بدنیا اومد هرکاری کردن دخ ...

ای دختررر بلااا

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پریروز تاپیک زده بودن برات 

دختر تو واتس بهم پی ام میدی من ریست فکتوری کردم شماره هام پرید😶

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
خیلی اذیت شدم مادرم ندارم ک کمکم کنه مادرشوهرم بیچاره مریض بود

عزیزه دلمممم حق داری خداروشکر که دوتا گل سالم داری😍

اینجا هم زن باید از اربابش رضایت بگیره 

از نظر قانونی در داخل ایران قبل از عمل باید همسر یا همراه مریض رضایت بدن ،که اگه بعد از عمل خدایی نکرده اتفاقی برای بیمار افتاد دیگه به گردن دکتر و بیمارستان نباشه

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
ببین خب ترجیح با همسره اما اگر نباشه به همراه اکتفا میکنن

بله درست میگین

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2706