2726
عنوان

کیسه آبم پاره شده

| مشاهده متن کامل بحث + 6895 بازدید | 321 پست
خیلی عجیبه چون وقتی کسی حامله است خود دکترش و اطرافیانش هزاربار تاکید میکنند آماده باش و پزشک تو ماه ...

تایپکای قبلیشم الکیه

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم با گواهینامه هم بستری میکنن..... خوب معلومه که میخوان....نمیپرسن پدر بچت کیه....باباش کو

مگه نه ماه میشه بعد یکدفعه می‌رن زایمان 😧در طول نه ماه پرونده پزشکی دارن

مادر نشدی 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
خب دیربوذه دیگ گلم ۹صبح تا هفت شب 

من ۳۷ هفته بودم وقت زایمانم نبود

هفته های بالاتر روند زایمان سریعتره معمولا..

کیسه آبمم بخاطر سرماخوردگی شدید و سرفه های شدید پاره شد

وااااا🙁 
2728
نه فکر نکنم. باور کن من همین پارسال یه مورد اینجوری دیدم. کیسه ایش پاره شده بود، تی کشید زمین رو بع ...

تی کشید؟😐😐😐

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
نه فکر نکنم. باور کن من همین پارسال یه مورد اینجوری دیدم. کیسه ایش پاره شده بود، تی کشید زمین رو بع ...

هیچ ایرادی نداره خب اصلا خطرناک نیست پاره شدن کیسه اب

من با ماما در تماس بودم گفت اصلا نگران نباش برو حمومتو برو وسایلتو جمع کن و با ارامش برو بیمارستان اصلا هم عجله نکن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
وا خب شناسنامه نباشه هویتت رو از کجا بفهمن و اینکه واقعا شوهرت کی هست

مگه پرونده پزشکی ندارن مادرا ؟ دکتر ندارن؟ سونو ها و دکترها رو هر روز می‌رن پیش یکی ؟ 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
شایدم مال روستایی جایی هست و کسی و ندارع 

ما بحثمون سر ناآگاهی ،به هر حال الان این خانوم تونسته تاپیک بزنه یا نه؟پس میتونسته چهار تا کلمه هم در مورد بارداری و زایمان سرچ کنه !

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
دختر عمه من کلا دردش یک ساعته بعد زایمان می‌کنه سه شکم زاییده ب همین راحتی اولی تو ماشین دوتاتو خونه ...

وای خوشبحالش. من از ترس همین زایمان باردار نمیشم خوش بحالش خدااااا

2706