2726
تاپیک اخرمو بخون متوجه میشی ک حق داشتم و دارم  اما  الان دلم طاقت دوری نداره تازه فهمید ...

عزیزم هیچوقت سر زندگیت ریسک نکن...

یه دوستی یا فامیلی رو غیر مستقیم واسطه کن

جوری که بفهمه تو الان میتونی ببخشیش و برگردی و اونو ترغیب کنه زنگ بزنه بهت

میفهممت مدت هاس ک اینجوریم جرا بهم زدی وقتی اینقدر دوسش داشتی

خیانت کرد بعد فهمیدم کلی بهم دروغ گفته بود

ولی واقعا دوسش داشتم بعدش رفتم تو یه رابطه ک شاید حالم خوب شه دیدم فایده نداره تمومش کردم.

عذاب وجدان دارم برا دومی.درکل حال روحیم اصلا خوب نیست

*عضو چالش بامداد خمار*وزن الان 70[وزن هدف:60]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هیچوقت سر زندگیت ریسک نکن... یه دوستی یا فامیلی رو غیر مستقیم واسطه کن جوری که بفهمه تو الان ...

چجوری اخه

دوستو اشنا یا میشه فامیل من ک به کسی نگفته بودیم نامزدی رو

یا فامیلای اون ک باهمشون بدرفتاری کردم

روی زنگ زدن ب هیچ کدومو ندارم

خاله هاش مادرش برادرش خواهرش 

نمیتونم😓

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
2728
چجوری اخه دوستو اشنا یا میشه فامیل من ک به کسی نگفته بودیم نامزدی رو یا فامیلای اون ک باهمشون بدرف ...

یه راهی پیدا کن

بخدا بخاطر خودت میگم ادم یبار زندگی میکنه...نزار حسرتش به دلت بمونه

یادت باشه خیلی زود دیر میشه

نمیدونم یکاری بکن اینستاگرام مثلا یکی از پستاشو لایک‌کن

یه استوری بزار ببینه خلاصه یجوری ترغیبش کن زنگ بزنه

یه راهی پیدا کن بخدا بخاطر خودت میگم ادم یبار زندگی میکنه...نزار حسرتش به دلت بمونه یادت باشه خیلی ...

پسرا بی احساس و نامردتر از این حرفاان

*عضو چالش بامداد خمار*وزن الان 70[وزن هدف:60]
یه راهی پیدا کن بخدا بخاطر خودت میگم ادم یبار زندگی میکنه...نزار حسرتش به دلت بمونه یادت باشه خیلی ...

تو تاپیکام توضیح دادم

گوشی نداره تو دعوامون زد شکست گوشیشو

خودمم میدونم چقد سخته 

ولی راهشو پیدا نمیکنم 

میترسم از روزی ک‌ دیگ نباشه

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
پسرا بی احساس و نامردتر از این حرفاان

اینجوریام نیست...همیشه یه استثنایی وجود داره

بعد هم این خانوم خودشون یکاری کردن اون اقا پشت سرشم نگاه نکنه 

و تقصیر خودشون میدونن و گرنه دنبال یه پسر رفتن اصلا عاقبت نداره منم با هاتون موافقم

شاید اگه خواهرش خیر خواهتون باشه درکت کنه و کمکت کنه ان شالله که خدا بهترین رو برات رقم میزنه

مرسی عزیزم

امیدوارم

ب امام حسین نذر کردم 

خودش پیش خدا پادرمیونی کنه زندگیم دوباره از نو درست شه

گفت ب زودی میام رسمیش میکنم

خوبه که پس چرا ناراحتی؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت