2733
2734
هیچوقت بخاطر این کاراش نمیبخشمش اصلا فکر نمیکنه میخوام به یکی از دوستاش پیام بدم بگم یکم نصیحتش کنن ...

این کارو نکن شاید بدتر بشه یا بهت بگه چرا ب دوستم گفتی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقا مشکلش چیه

چی بگم والا اصلا انگار ۷سالشه دقیقا انگار با یه پسر بچه طرفم..وقتی از سره کار میاد نمیاد خونمون مثلا دیشب تا ساعت ۴من باهاش حرف میزدم بهم نگفت میخوام صب برم صحرا حتی بهش گفتم تو امتحان کمکم کن گفت تازه از سره کار اومدم منم که بلد نیستم خودت یکاریش کن منم فردارو بخوابم عصر بیام هدیه تولدتو بهت بدم بعد تا ظهر زنگ نزد من بهش زنگ زدم در دسترس نبود فهمیدم که رفتن دیگه بهش زنگ نزدم گفتم بذار ببینم کی میخواد زنگ بزنه زنگ نزد خودم ساعت ۸بهش زنگ زدم جواب نداد ۳بار پشت سر هم زنگ زدم بار سوم جواب داد بعد گفتم کجایی که نیستت گفت خودتو پرا نیست گفتم دارم ازت سوال میپرسم کجایی گفت اومدیم صحرا منم گفتم این رابطه رو یجوری تموم کن بره که دیگه ازت متنفرم و شماره هاشو گذاشتم تو لیست رد خیلی زنگ زد جوابش ندادم

2728

ببخشید طولانی شد...دیگه آخر شب دیدم داره هر ساعتی ۲بار زنگ میزنه با گوشی بابام بهش زنگ زدم گفتم چته گفت چرا اینجوری میکنی تو هم دیروز ۲بار بدون اجازه من رفتی بیرون منم بهش گفتم تو بی عرضه ای وقتی بابام برمیگرده بهم میگه نامزدت۳روز از سر کار اومده ما هنوز ندیدیمش بی عرضه ای گفت تو هم بدرد نخوری گفتم آره بدرد نخورم گفت خداحافظ منم قط کردم 

اصلا به فکر آینده نیست اگه پول داشته باشه هیچی ازش پس انداز نمیکنه کلافم کرده اگه بهش بگم پس امداز کن میگه این حقدقمو باهاش دماغتو عمل میکنیم بعدش دیگه پس انداز و حقوقش که میاد انگار کلا یادش میره هر بار یه حرف میزنه دیوونم کرده عصبیم کرده 

چی بگم والا اصلا انگار ۷سالشه دقیقا انگار با یه پسر بچه طرفم..وقتی از سره کار میاد نمیاد خونمون مثلا ...

اختیار داری عزیزم اینجوری هم تند برخورد نکن سنگاتونو باهم وا بکنید بشین باهاش حرف بزن رو در رو تنها

2738
اختیار داری عزیزم اینجوری هم تند برخورد نکن سنگاتونو باهم وا بکنید بشین باهاش حرف بزن رو در رو تنها

اصلا حرف تو کلش نمیره مثلا اگه من برم بشینم بخوام باهاش حرف بزنم میزنه به مسخره بازی و کلا قضیه رو با چندتا شوخی ماس مالی میکنه 

2706