2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم دوماهه عمل کردم ببخشید ولی مخاط بینیه خشک شده 😂 ناخونم مینداختم تو بینیم فشار میدادم کشیدم بیرون ببخشید میدونم چندشه ولی خو چ کنم داشتم خفع میشدم در اوردم الان هین ساعت نفس میکشم😂

MDC STUDENT
ببخشیدمیدونین تا چن وقت بعد عمل ادم متوجه میشه مشکل تنفسی یا... داره؟

تا یک سال طبیعیه اگه یه کوچولو مشکل داشته باشی مثلا من تنفسم عالیه اصا مشکل ندارم اما صدا میدا شبا موقع خاب نفس کشیدنم مشکلی ندارما خیلب عالی نفس میکشم فقط صداس ب دکترم گفتم گف درست میشه

MDC STUDENT
تا یک سال طبیعیه اگه یه کوچولو مشکل داشته باشی مثلا من تنفسم عالیه اصا مشکل ندارم اما صدا میدا شبا م ...

پس اینجور چیزا تا یکسال طبیعیه حساس نباشم من بینیم هنوز تو اسپیلته گفتم یه لحظه مشکل داشته باشم بفهمم از چیه،مرسی از راهنماییتون❤

پس اینجور چیزا تا یکسال طبیعیه حساس نباشم من بینیم هنوز تو اسپیلته گفتم یه لحظه مشکل داشته باشم بفهم ...

نه گلم منم اسپیلت ورداشدم هنوز با دهان تنفس میکردم عادت نداشتم با بینی الان دوماه و یکی دوهفته گذشته عالیه تنفسم

MDC STUDENT
نه گلم منم اسپیلت ورداشدم هنوز با دهان تنفس میکردم عادت نداشتم با بینی الان دوماه و یکی دوهفته گذشته ...

وای یعنی منم مدتی بعد برداشتن اسپیلت از دهنم نفس میکشم🥺خیلی میترسم بینیم مشکلی داشته باشه چون هزینه عملو به زور جور کردم دیگه هزینه ترمیم اینا ندارم🤦‍♀️🤦‍♀️

وای یعنی منم مدتی بعد برداشتن اسپیلت از دهنم نفس میکشم🥺خیلی میترسم بینیم مشکلی داشته باشه چون هزینه ...

نه بابا  اگه دکترت متخصص گوش و حلق و بینی باسه مشکلی میدا نمیکنی من یک سال فقط گشتم علاوه بر خوب بودن کار دکتر متخصص پیدا کنم ک از هر دو نطر زیبایب و تنفس عالی باشه

MDC STUDENT
2706