2726
عنوان

چطوری باهاش کنار بیام

193 بازدید | 14 پست

شوهرم خونه خانواده ی من نمیاد منم خونه خانواده ی اون

نمیرم ومن ادم‌ب شدت اجتماعی ام و شلوغ پلوغی رو دوست دارم البته تو کرونا که همه قرنطینه ایم منظورم بعد و قبل کروناس

کاربری دوممه هااااا!!!از سال ۹۶ تا الان در حال ترک نی نی سایتم😐😐😐😐

مقاومت کن و درستش کن

شوهر منم از خونه پدر و مادرم گذشته هیچ جانمیره

حتی فوت اقوام هم نمیاد...۲۰ساله درست هم نشد

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مقاومت کن و درستش کن شوهر منم از خونه پدر و مادرم گذشته هیچ جانمیره حتی فوت اقوام هم نمیاد...۲۰سال ...

موضوع ما پیچیدس قبلا همه چی خوب بود ی دعوا اینطوریمون کرد

شوهرت چرا نمیاد خونه شما؟؟؟؟

ی دعوای بزرگ داشتیم تا جدایی هم رفتیم حالا من خونه پدرمادر اون نمیرم‌اونم نمیاد

بستگی دلیلتون چی باشه برای نرفتن  اگه ناراحت میشی  از این موضوع قدم اولو تو بردار

میگ  ی دعوای بزرگ بین ما باعث این جدایی ها شد

موضوع ما پیچیدس قبلا همه چی خوب بود ی دعوا اینطوریمون کرد

پس حل شدنیه...زود کوتاه نیا با منطق صحبت کنید و با لجبازی کار رو مشکلتر نکنید⚘

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
گریه نکن زار زار می بزنم بازار می فروشمت صد هزار صدهزار قدیمی ای تو روح رحیمی😅😅 جدا ناراحتی به خو ...

😂😂عزیزمی سرنمازات دعام کن 

2706