2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه من مجردم 

اینو برام گزار برنید صلوات میدم😒🤦‍♀️

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4813985&slug=بیاین-براش-گزارش-بزنید-بیکار-تعلیقش-کنید&postId=149099191

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   

منظورت و می فهمم..ولی خب ایران هنوزدرک  فرهنگش برای  این چیزا..رشد نداشته.یه نصیحت دوستانه..وقتی آدم های اطرافت بعداز خاک سپاریت به فکر اینن که کنار ناهار عذات نوشابه زرد بخورن یا مشکی..چرا باید برای حرفاشون اهمیت قائل بشید

ظلم نکن..خدا برای ظالم بخشنده نیست

اصلامهم نیست عزیزم خیلیم خوبه خودم چندنفریومیشناسم ده سال ازهمسرشون بزرگترن زندگیه خیلی خوب وعالی هم دارن  به حرفای بقیه اهمیت نده دهن مردم همیشه بازه یه چیزی برای گفتن دارن

ما دو نفر داریم که هر دو از شوهراشون بزرگترن راستش زندگی شون خوب نیس. مرده بعد از چند وقت رفت پی یکی دیگه که از خودش کوچکتر بود. زنشم جایی نداشت بره تحمل کرد . یکی دیگه هم زنه به بهانه های الکی خیلی کتک خورد

میشه برای خوشبختی کامل دو تا داداشام صلوات بفرستی؟ انشاالله خودتم که الان داری میخونی حاجت بگیری.
2706