2733
2734
عنوان

جدا این دنیا چیه؟!

221 بازدید | 23 پست

از عصر که خبر فوت ماهچهره رو شنیدم ،اعصابم خورده

یکی خونش امشب جشنه 

یکی امشب داره خون گریه میکنه

جدا تو این دنیا چی درسته؟

منکه فکر میکنم فقط ایمان بخدا ارامش میده به ادم تو سختی و اینکه ساده بگیریم زندگی رو و از تک تک لحظاتش لذت ببریم

💐خدایا شکرت💐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایمقدر ب این چیزا فکر میکنم

اینکه ای دنیا برا چیه اخه

اصلا خدا از کجا اومده

تهش قراره چی بشه همینجوری بمیریمو نسلای جدید بیان؟ که چی

😕😕🤤🤤

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟        انشاالله خدا حاجت دلتو بده ♥️
2728
ایمقدر ب این چیزا فکر میکنم اینکه ای دنیا برا چیه اخه اصلا خدا از کجا اومده تهش قراره چی بشه همین ...

اون دوتا ایموجی اخر اشتباه شد😐😐😐

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟        انشاالله خدا حاجت دلتو بده ♥️
2738

عزیزم دنیا همینه دیگه. یعنی چون یه نفر تو مثلا پاکستان بمیره ما هم عزا بیگیریم؟!!

هرکسی یه دایره و محیطی داره. من هرگز انتظار ندارم مثلا عزیز ترین فردم هم بمیره عروسی دیگری لغو شه..

من نمیرم! اینجوی خودتو عذاب نده با این فکرا گلم دنیا تا بوده و هست همینه☺😘

بدا به حال شهیدی که در صف محشر،،بفهمد آنچه نصیبش شده شهادت نیست...  در ایران تا بود ملا و مفتی، به روز بد تر از اینم بیوفتی...      هرکه افتاد پی شیخ به محراب رسید/ما پی میکده رفتیم،رسیدیم به شیخ.../ من اگر خوب و اگر بد تو برو خود را باش..هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت../  عضو کمپین مبارزه با#بی جنبه ها ////////// 9/9/99بهترین اتفاق زندگیم میوفته😍
تو این دنیا هیچی مهم نیست جز با هم‌بودن. من‌که امروز سه بار خبر فوت شنیدم.

آره منم.دو تا دختر ۲۰-۲۱ساله به خاطر کرونا و چند نفر دیگه که میانسال بودن اونام بر اثر کرونا فوت شدن خلاصه روز بدی بود واسم😔

زندگی همینه مرگ و تولد غم و شادی 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
ایمقدر ب این چیزا فکر میکنم اینکه ای دنیا برا چیه اخه اصلا خدا از کجا اومده تهش قراره چی بشه همین ...

بابا اینا چیه فک میکنید آخه😐 زندگیو به خودت زهر نککککن..تو فقط این لحظتو جوری زندگی کن که دوس داری..بقیش و بعدا میفهمی!😃

بدا به حال شهیدی که در صف محشر،،بفهمد آنچه نصیبش شده شهادت نیست...  در ایران تا بود ملا و مفتی، به روز بد تر از اینم بیوفتی...      هرکه افتاد پی شیخ به محراب رسید/ما پی میکده رفتیم،رسیدیم به شیخ.../ من اگر خوب و اگر بد تو برو خود را باش..هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت../  عضو کمپین مبارزه با#بی جنبه ها ////////// 9/9/99بهترین اتفاق زندگیم میوفته😍
2706