2737
2734
عنوان

سهام عدالت

372 بازدید | 55 پست

دوستان بنظرتون ما ک سهاممون روازاد نکردیم دیگه نمیشه بفروشیم؟میگن۶۰درصدرومیشه بفروشنن بعدازعیدغدیریعنی شامل مانمیشه؟بنظرتون بعد ازعیدغدیردوباره ازادمیکنن سهامارویانه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوال منم هست منم بهش دست نزدم کاش ازادش کرده بودیم 

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀
2728

@سینا،بورس    

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀
2738
کاش منم ازاد میکردم خیلی بهش نیازداریم

دامادمون ازاد کرد تا الان ۶ میلیون اومده تو کارتش منم واقعا نیاز دارم کاش ازاد کرده بودیم

2706