2737
2734
عنوان

یه عکس میزارم نظر بدید درباره صورتش

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو چنده بخوابم 😐😐😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2731
دل ربا نیس دل نشین نیس چهرشو ندوس ببخشید😑

الان میان میخورنت چرا اینجوری گفتی 

من تو تایپک یه کاربر بهشون گفتم  معمولی رو ب پایین😂

اومدن نوشتن چرا دل میشکونید😐😐😐😐😐

خودشون نظر میخوان دیگه  دروغ بگیم 😒

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
الان میان میخورنت چرا اینجوری گفتی  من تو تایپک یه کاربر بهشون گفتم  معمولی رو ب پایین ...

ن خودش نظر خواسته گلم ناراحتی چرا 

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗
2738
سنش عزیزم؟

نه سایز پاش😐😂سنش دیگه 

شوخی کردما 😐😐😐❤️❤️❤️❤️❤️❤️

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

عزیزم دوباره میزاری

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...
الان میان میخورنت چرا اینجوری گفتی  من تو تایپک یه کاربر بهشون گفتم  معمولی رو ب پایین ...

نظرمو گفتم 

خب به دلم نمیشینه زوری که نیس

همه باید جنبه داشته باشیم 

شاید یکی از قیافه منم خوشش نیاد بهم بگه ناراحت نمیشم که 😊

2706