2737
2734
عنوان

شوهره بی شعوره من😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4368 بازدید | 172 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از توو لپ لپ پیدا میکنین اینا رو.بعدشم میخواستی بهش بگی حداقل تو یه شامی چیزی واسه خواهرت درست میکردی گشنه نخوابه

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
2731
من ۲۱اون۳۴

حامله ایو نزدیک زایمانته اصلا برات مهم نباشه الان فقط خودتو بچه ات

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم
اینهمه تفاوت فکر کرده کلفت آورده می گفتی تو که فقط کلفت میخواستی میرفتی همسن خودت میگرفتی پیرمرد&nbs ...

برا همسن خودش نمیتونه پررو بازی در بیاره 

دمشو قیچی میکنه طرف

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
2738

عزیزم تو رو که خدا صبر بده،

😐 نمیدونم بعضی از این مجردا دنبال چی میگردن تو ازدواج

بدا به حال شهیدی که در صف محشر،،بفهمد آنچه نصیبش شده شهادت نیست...  در ایران تا بود ملا و مفتی، به روز بد تر از اینم بیوفتی...      هرکه افتاد پی شیخ به محراب رسید/ما پی میکده رفتیم،رسیدیم به شیخ.../ من اگر خوب و اگر بد تو برو خود را باش..هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت../  عضو کمپین مبارزه با#بی جنبه ها ////////// 9/9/99بهترین اتفاق زندگیم میوفته😍
عزیزم شوهر شکمو رو چرا گشنه میزاری همیشه براش غذا داشته باش زیاد درس کن برا شبش بمونه بعضی مردا واقع ...

خیلی بی احترامی کرد به مامانم 

برام یه صلوات بفرستین 💖لطفا

نکنه خواهرش پشت شما بدگویی کرده!!!!! 

پس شوهر بدبخت من که هیچ وقت غذا نمپزمممم باید الان منو کشته بود. حالا یه نون و پنیری تخم مرغی چیزی می‌خورد دیگه. 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 

چه مرد بیخودی کارد بخوره به شکمش شکم خیلی واجبه حتما پرش کردن دنبال بهونه بوده یه تخم مرغی نیمرو میکردی دهنشو ببنده

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
2706