2733
2734
عنوان

یکم دندون رو جگر بذارید لطفا😐

203 بازدید | 8 پست

رابطه منو شوهرم همیشه اینجوری بوده که اون حرصمو در میوورده من عصبانی میشدم گریم میگرفته اون محلم نمیداده دعوامون میشد

دیشب باز کلی حرصم داد منم گریم گرفت یه دقیقه که گریه کردم گفتم خب بسه دیگه پاشدم اومدم نشستم پا تلوزیونو خودمو با بچه سرگرم کردم گفتم پیش خودم حتما فردا جبران میکنه اگرم نکرد به جهنم حداقل من بیشتر حرص نخوردم فضای خونرم واسه بچه هام متشنج نکردم

امروز از صبح اومد منت کشی قبلنا اینقدر کشش میدادمو اشتی نمیکردم تا اونم میرفت تو قیافه امروز یه ۵ دقیقه ای محل ندادم بعد خودم ترمز خودمو کشیدم گفتم دیگه بسه روز خیلی خوبیم داشتیم دعوا هم نکردیم فخش کاریم نشد کتکم نخوردم

این چندمین بار بود که موفق شدم گفتم اینجا بگم شاید خیلیا مشکل منو دارن بهشون کمک بشه😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم از وقتی بجه دار شدیم دیگه بحث نمیکنم

نازاحت میشما ولی بهش فکرنمیکنم بعد ده دقیقه عادی باهم حرف میزنیم 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
منم از وقتی بجه دار شدیم دیگه بحث نمیکنم نازاحت میشما ولی بهش فکرنمیکنم بعد ده دقیقه عادی باهم حرف ...

متاسفانه من دیر به این بلوغ عقلی رسیدم البته مشکلاتمونم زیاد بود ولی اشتباه کردم