2726
عنوان

ترو خدا برای پسر ۸ ساله ام دعا کنید تشخیص لوسمی براش دادن😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 7085 بازدید | 367 پست
عزیزم مگه چ علائمی داشته ک دکتر چنین تشخیصی داده؟

تب استخوان درد تعریق سرد

برای سلامتی پسر ۸ ساله ام که براش تشخیص لوسمی دادن یک صلوات بفرستید.اگر مایل هستید😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اباالفضل محمد ۸ ساله ام رو از تو می خوام 😢😢😢😢

ایت الکرسی و صلوات میفرستم خدابه آبروی حضرت زهراقسم میدم که پسرتون چیزیش نباشه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2728
اصلا آزمایشی داده یا دکتر کلی گفت؟

آزمایش داده

ده بار ازش خون گرفتن

بچم پوست و استخون شده😭😭😭😭

برای سلامتی پسر ۸ ساله ام که براش تشخیص لوسمی دادن یک صلوات بفرستید.اگر مایل هستید😔
بخدا به دلم افتاده بچت چیزیش نیست سالم سالمه به حرف دکترا حساب نکن تا اون بالایی هست دکترا کین دیگه

یا قرآاااان

یا خداااااا

سلام به استادتر عزیزم 🌹

خواهرم برای سلامتی کامل که آزمایش اشتباه نشون داده باشه و یک معجزه ای بشه به حق مولایمان ومظلوم عالم حضرت علی (ع) بهت نظر کنه وپسرتون صیح و سلامت باشند..انشاءالله 

منم برای سلامتی کامل ش 110تا یاعلی ودو تا سوره حشر میخونم توصیه میکنم نذر کن به روش امضای 

دوستم @sayeh 6859نذر کن حاجتت روا میشه..

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
آزمایش داده ده بار ازش خون گرفتن بچم پوست و استخون شده😭😭😭😭

داخل ازمایش خون نشون داد؟عزیزم خدابزرگه ایشالله ک جواب فردا منفی میشه توروخدا بهمون اطلاع بده قلبم ب درد اومد

سلام به استادتر عزیزم 🌹 خواهرم برای سلامتی کامل که آزمایش اشتباه نشون داده باشه و یک معجزه ای بشه ...

ممنون عزیزم یا خدااااا

@بانورهایی97     @مائده6525221     @همخونه_بهار     @راپانزل۷ ...

خیر بببینی ب حق محمد و آل محمد

2706