2726
عنوان

گوش درد 😩😩😩

123 بازدید | 11 پست

سلام نوزاد ۵۰روزم گوشش درد میکنه دو ساعته دستش میکشه به گوشش جیغ میزنه دستم میزنم به گوشش جیغ میکشه کسی تجربه ای نداره باید چیکار کنم الان دکتر از کجا پیدا کنم 😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مسکن بده..دستمال گرم کن بذارروگوشش..باروغن زیتون یابادوم پشت گوششومالش بده

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

اصلا استارتر اصلااااااا خوددرمانی نکن 

گوش خیلی حساسه من با ۲۶ سال سن یبار خود درمانی کردم هنوزم که هنوزه دارم چوبشو میخورم

حتی شده بزار درد بکشه که فردا ببریش دکتر ولی خودت کاری نکن خدایی نکرده بدتر میشه اونوقت دیگه هیچی

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 

الهی جانم بچه حتما چقدر درد داره حتما بهش استامینوفون نوزاد وزنش هرچقدر هستش دو برابر وزنش رو بده امشب اروم بگیره تا فردا با توکل بر خدا جان فردا پیگیر دکتر شوده عزیزم

نمک بریز توی جوراب تمیز و نو و بزار روی حرارت یا اتو وقتی گرم شد بزار روی گوشش آروم میشه انشالله تا صبح که ببریش دکتر 🌹

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها❤مکن دل دل ای دل بزن دل به دریا❤💕💖
اصلا استارتر اصلااااااا خوددرمانی نکن  گوش خیلی حساسه من با ۲۶ سال سن یبار خود درمانی کردم هنو ...

گلم حرف شما منطقی هستش اما اون بچه الان عذاب میکشه دوستان گفتند که از بیرون گوشش رو ماساژبدند نگفتند داخل گوش رو وطبق گفته شما اصلا بهیچ عنوان داخل گوش نوزاد دست کاری نشه وگلم استامینو فون یک مسکن هستش 

گوش اندام شنوایی و تعادل

کلینیک گوش تهران، یکی از جامع ترین کلینیک های گوش کشور است. این کلینیک از متخصصان برجسته ای در زمینه جراحی گوش، حلق و بینی، شنوایی و تعادل بهره می برد.

خدمات کلینیک

۱. انجام آزمایشات تخصصی برای سرگیجه و عدم تعادل

۲. اقدامات درمانی برای توانبخشی سرگیجه

۳. آنالیز گوش میانی و داخلی

۴. درمان وزوز گوش

۵. تجویز و فیتینگ سمعک

۶. آزمایشات تشخیصی پایه و الکتروفیزولوژیک شنوایی

خدمات کلینیک گوش تهران هم برای اطفال است و هم بزرگسالان

برای اطلاعات بیشتر برای رزو نوبت از این مرکز تخصصی گوش می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

02188202934

02188205806

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان دی (پلاک ۱۲)، طبقه ۹، کلینیک گوش تهران

آدرس اینستاگرام کلینیک: https://instagram.com/tehranearclinic?igshid=efk54g0xk3vy