2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نفرینم بشدت گیراس😐😑

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2731
2738

آره ولی گاهن

مثلا ببخشید من اصلا بد کسی رو نمیخوام

ولی برای اولین بار در عمرم به یه نفر که خیلی بدی مرد بهم تا حدی که نفسم درنمیومد رفتم بیمارستان 

شبش تو بیمارستان دعا کردم تو راه تصادف کنه صبحش مامانم گفت فلان کس تو جاده چپ کرده وضعش وخیمه

🙁 ولی اینقدر ناراحت شدم بخدا 

شروع کردم دعا کردن که حالش خوبه شه که خداروشکر شد

برا انفاقای خیرم شده

برا توهم دعا میکنم عزیزم

انشالله خواسته ها تو زندگی کنی و خوشبخت شی

Kendin istediğin gibi yaşa👼

عزیزم دعاهای همه گیرا هست گلچین نداریم که ...فقط مدل دعا کردن فرق داره ..من همیشه فک میکردم خدا اصلا به دعاهام گوش نمیده دوهفته پیش کرونا داشتم ...حس خفگی شدید که نفسم تنگ بود انگار زیر اب بودم یا جلو دهنمو بسته بودن هیچ راهی نداشتم رفتم پشت بوم خونمون با دل شکسته گریه کردم کلی التماس خداروکردم اگه بهت بگم تو ده دیقه نشد که نفسم برگشت به حالت عادی و حس خفگی نداشتم باورت نمیشه ...فقط سرفه های کم که قابل تحمل بود...فقط بشین التماس خداروکن گریه کن ازش خواهش کن اگه عمیقن ازش بخوای شک نکن به صدای قلبت گوش میده 

2706