2737
2734
عنوان

خوش به حال کسایی که تک فرزندن

| مشاهده متن کامل بحث + 1072 بازدید | 79 پست
منم بابام بفهمه دوست پسر داشتم سرم میبره با اینکه ازدواج کردم... باباته.... حق داره حتی بزنتت.. در ...

کتکام همون موقع خوردم حتی تا پای مرگ

کتکایی که من خوردم فکر نکنم کسی تجربه کرده باشه من حتی بخاطر کارای معمولی وقتی کلاس چهارم بودم با کابل برق کتک میخوردم الان اغ تش اش گرا با کابل میزنن

من ناراحتم بودم که دخترم خواهر نداره اما الان خوشحالم 

والا بخدا تو این گرونی چجوری خرجشونو بدی والا یه دونشم زیاده لااقل هرچی پول داری یو همشو خرج یکی میکنی و تو رفاه بزرگ میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این چیزا توهمه خانواده ها هست بعداز یه مدت همه چی درست میشه، به فکر شوهر و بچه هات و به خصوص سلامتی خودت باش، به نظرم اگر تونستی یکی دو هفته دیگه به بابات زنگ بزن، میدونم حق توعه صد درصد، ولی پدر و مادر تکرار شدنی نیستن بزار یکم آتیش دو طرف بخابه بعد بهش زنگ بزن اینجوری خودتم ازین نا راحتی در میای

2731
و ازدواج کردی ؟!و طرد شدی

نه با کسی که مورد تایید بود ازدواج کردم‌

الان بعد از ۱۳سال توی خونه خودم جلو چشم بچه هام میزنش تو سرم در حالیکه  خودش دوسال پیش خیانت کرد و دختر برده بود خونه

خواهرم که ب نظرش پاک ترین الان با دوستش ازدواج کرده 

کتکام همون موقع خوردم حتی تا پای مرگ کتکایی که من خوردم فکر نکنم کسی تجربه کرده باشه من حتی بخاطر ک ...

الان کار اشتباه رو شما کردی بنظرم.... خب عروسی خواهرت نرفتی معلومه باهات سرد برخورد میکنه دیگه‌.... جلو شوهرت و خانوادش خیلی زشت شد که

لطفا به جز استارتر کسی ریپلای نکنه ممنونم
2738
کتکام همون موقع خوردم حتی تا پای مرگ کتکایی که من خوردم فکر نکنم کسی تجربه کرده باشه من حتی بخاطر ک ...

اخی بنظرم باخواهرات اشتی کن حالا ناراحت بودن یه چیزی گفتن ولی با پدرت هیچوقت

نه با کسی که مورد تایید بود ازدواج کردم‌ الان بعد از ۱۳سال توی خونه خودم جلو چشم بچه هام میزنش تو س ...

الان دیگه فکرش رو نکن... کم کم یادشون میره همه چی تموم میشه... 

لطفا به جز استارتر کسی ریپلای نکنه ممنونم
این چیزا توهمه خانواده ها هست بعداز یه مدت همه چی درست میشه، به فکر شوهر و بچه هات و به خصوص سلامتی ...

هست اما بابای من بخشش بلد نیست فقط کینه و لجبازی

منم از همون پدر یاد گرفتم

الان یه ماه و نیم میگذره بجای بهتر شدن اوضاع بدتر شده

هوووف تک فرزندیم ی جور مشکله

من خودم تک فرزندم ولی همیشه دوسداشتم ی خاهر و ی داداش بزرگتر از خودم داشته باشم

‌‌خیلی وقته چیزیو جدی نمیگیرمحتی زندگیم...   ‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌
2706