2726

ختم 14000 هزار . برای حاجتی دارم میخونم ..هرکسی دوست داره برام دعا کنه هرچند تا تونست بخونه 

این ذکر رو : 

(( يَا جَامِعَ الشَّتَاتِ ))

هرکسی تونست 100

یا 200

یا 500 هرچندتا 

منم به اندازه 140 تسبیح ختم 140 تا صفحه قران برای نیت های توی  دلتون میخونم برای هرحاجتی که دارین 

***********تا باهم برای هم دعا کنیم *****

....تایپک تا تکمیل شدن تکرار میشه

*** اخر سر تایپک رو قفل میکنم که بشمرم 

*اون دفعه هم ختم صلوات گرفتم الان دارم صفحات قران رو تموم میکنم که جدید برای شما بخونم

برای نیت های من یک صلوات بفرست ممنونم،  حاحت روا بشی

۱۰۰ تا میگم 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تروخدا التماس دعا دارم برای خودم و خانواده ام کرونا داریم حالمون بده پدر مادربرادرم بستری هستن

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 

من 50 تا فرستادم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉
من متوجه نشدم ... چه ذکری باید بگیم؟ صفحه قرآن بخونیم؟ تا کی؟

این ذکر 

(( يَا جَامِعَ الشَّتَاتِ ))

قران رو من میخونم برای هرکسی این ذکر و بگه عیدی

تروخدا التماس دعا دارم برای خودم و خانواده ام کرونا داریم حالمون بده پدر مادربرادرم بستری هستن

الهی به حق این شب خوب بشن

2706