2726

دوسالشه تختشواوردم اتاق خودم ولی به تخت خودمون نچسبوندم اتاق خوابم بزرگه این طرف اتاق تخت حودمونه اونطرف اتاق یعنی روبه روی تخت ماگذاشتیم تواتاق خودش نمبخوابیدخوابتیم کم کم جداش کنیم حالاچیکارکنم به تخت خودش عادت کنه؟؟

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من از اول دخترمو رو تخت خودم نخوابوندم

الانم از15 ماهگی دارم نم نم جداش میکنم.فعلا بعداز ظهرا که میخواب میذارمش رو تخت خودش تا عادت کنه یکم گذشت شبا هم میذارمش اونجا

به نظرم هرچی زودتر بهتره..

من از اول دخترمو رو تخت خودم نخوابوندم الانم از15 ماهگی دارم نم نم جداش میکنم.فعلا بعداز ظهرا که می ...

اره من چون حامله شدم شرایطم فرق کردوگرنه زودتراینکارومیکردم سخته برام هی برم اتاق خوش به همینم راضیم که تویه اتاق ولی روتخت خودش بخوابه خداکنه عادت کنه زودتر

بنظرت تاصبح همونجامیخوابه یانصفخشب میادپیش من؟؟

از نوزادی جدا میکردی پیش تختت می‌خوابید گهواره شو میزاشتی پیش تختت

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

آخی عزیزم خودت هم بارداری بچت چندسالشه خودت چندماهته

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

پسرمن ۴سالشه من دلم نمیاد جداش کنم.اصلا وابدا چون میترسه وقتی پیشش میخابم میگه بمن نگاه کن.بخام ک جداش کنم گناهه.خودمم توبچگی شدیدا میترسیدم.وبخاطر اون بچگیم زهرمارشد.نمیخام برا پسرم تکرارشه اون روزا.

از نوزادی جدا میکردی پیش تختت می‌خوابید گهواره شو میزاشتی پیش تختت

گهواره ازاین کوچیکانداشت بزرگ بود اراینایی که به تخت وصله نوجوان میشه ازاوناست سنگینه وجابجایشم سخت الان بیشترازیه ساعت کشیده تااوردیم تواتاق خودمون ازاول نصب کردیم

2706