2726
عنوان

ى سوال چرا واقعا

338 بازدید | 31 پست

چرا ى تاپيك دورهمى كه ديگه نه تو پربازديدها نه داغ چرا ميريد گزارش مى زنيد تعطيل شه

واقعا چرا چه سودى داره براتون

ى بار كه گزارش زدين تاپيك تعطيل شد نى نى يار باز برگردوند اگه چيز خاصى بود اين كار رو نمى كردن واقعا قصدتون چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

@هانی_khanoom    

@عاشق_خنده    

بچه ها نى نى يار رو تگ كنيد

زمين گروه مثل تاس ى روز حكم ميكنى ى روز التماس حواست به روزى كه حكم ميكنى باشى♻️

سلام  تا حالا یه چیزی به اسم عقده ای شنیدی؟دقیقا اینا همونان اه یه بار برگردوندیم دوباره ترکوندن 

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیروز تو دورهمی داشتم درد و دل میکردم ترکید واقعا ی لحظخ قلبم شکست نکنید این کارو 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2728

شاید مشکل دارن. علت دیگه ای نمیبینم. 

آخه آدم سالم  میاد... 😠😠😠😠

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

@نی_نی_یار_شب   عزیزم ما تاپیک رو برگردونیم ولی باز ترکوندن لطفا برش گردون

@نی_نی_یار_شب    

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 

نی نی یار اگه اومدی اینجا لطفا این کامنتمو بخون ازتون خواهش میکنم این گزینه گزارشو حذف کنین اگه تاپیک بد دیدیم خودمون تگتون میکنیم بجای تاپیکای ممنوعه فقط دورهمی ها میترکن

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

بچه ها ب نی نی یار گفتم گفت حجم گزارشا بالا هست بسته میشه 

و چون ی بار برگردوندن دیگه نمیتونن برگردونن 

فقط متاسفم واسه اون عقده ایایی ک گزارش زدن همین

ببخشید انقدر هول هولکی و بدون خداحافظی رفتم مجبور شدم دوستون دارم دلم واستون تنگ میشه 🤗🤍
بچه ها ب نی نی یار گفتم گفت حجم گزارشا بالا هست بسته میشه  و چون ی بار برگردوندن دیگه نمیتونن ...

😭😭

واقعا بعصیا خیلی بدن خیللییییی

مال منم ترکیده انگار ،هه اصلا ادم هنگ میکنه

نی نی یار اگه اومدی اینجا لطفا این کامنتمو بخون ازتون خواهش میکنم این گزینه گزارشو حذف کنین اگه تاپی ...

اره واقعا حالا نمیدونم چ سودی بهشون میرسه از این کار!?

ببخشید انقدر هول هولکی و بدون خداحافظی رفتم مجبور شدم دوستون دارم دلم واستون تنگ میشه 🤗🤍
بچه ها ب نی نی یار گفتم گفت حجم گزارشا بالا هست بسته میشه  و چون ی بار برگردوندن دیگه نمیتونن ...

الان يكى ديگه ميزنم تگ ميكنم

زمين گروه مثل تاس ى روز حكم ميكنى ى روز التماس حواست به روزى كه حكم ميكنى باشى♻️
اره واقعا حالا نمیدونم چ سودی بهشون میرسه از این کار!?

نمیدونم شاید واقعا مشکل روانی دارن و باید برن روان پزشک ادم عادی انقدر عقده ای نمیشه

2706