2726
عنوان

براجاری فرداعیدی چی ببریم😂

710 بازدید | 52 پست

افتاده گردن من یه غلطی کردیم اومدیم شهرستانمون خانوم نمیادمادرشوهرموببینه منتظره عیدی ببیریم منم دلموصابون زده بودم میاد میمونه باهامون بابرادرشوهرم که نامزدشه  اینجاس کمک میکنه چون دست تنهابودم برام سخته براچندنفرغذاوپخت وپزوبشوربساب کنم😩گفتم میادنوبتی غذااینامیپذیم اونم منتظره عیدی ببیریم مادرشوهرانداخته گردن میگه من هرچی میخای بروشهربگیرببریم براش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه چ رسم و رسوماتی ...هر ماه هزار تا مناسبت هست بخوای ببری همش باید ببری😂🤣😃😃والا من عید نوروز هم چیزی نمیدادن چ برسه مناسبت ها دیگه🤣🤣🤣🤣

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
2728
اوه چ رسم و رسوماتی ...هر ماه هزار تا مناسبت هست بخوای ببری همش باید ببری😂🤣😃😃والا من عید نوروز ه ...

اخ گفتی😂

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  

از برادرشوهرت که شوهرشه بپرس چی دوس داره

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2706