2733
2734
عنوان

مسله جنسی در کودکان

350 بازدید | 19 پست

نمیدونم این که میگم به مسایل جنسی برمیگرده یا نه, ولی خیلی فکرم مشغول شده

پسرم دو سال و نیمه شه

از دیروز مثلا سر منو به یه چیزی گرم میکنه بعد یواشکی میره یه گوشه لباسش رو میزنه بالا و بدنش رو میچسبونه به دیوار یا پرده یا میخوابه روی زمین, اما به محض اینکه من میرم سمتش سریع هول میشه و لباسش رو میده پایین,

اصلا من تا الان واکنشی نشون ندادم که بفهمه کارش اشتباهه و پنهون کاری نکنه, اما نمیدونم چرا این حرکت رو پنهونی میکنه, یعنی میدونه کار درستی انجام نمیده 

اولین کاریه که پنهونی میکنه

در صورتی که من با اجزای بدنش کاملا آشناش کردم و حریم های خصوصیش رو میدونه

مثلا بردمش جلو آیینه لباس رو در آوردم و بدنش رو نشون دادم, و کاملا میدونه که شلوار یا شورتش رو نباید جلوی کسی غیر از من یا باباش در بیاره اونم فقط برای حموم و دستشویی رفتن

اما این کارش رو سر در نمیارم, یعنی طبیعیه و حس کنجکاوی؟یا از این کار لذت میره؟

چرا احساس میکنه نباید من این صحنه رو ببینم؟

کسی بوده که کوچولوش این کار یا مشابه این کار رو انجام داده باشه؟

چه برخوردی کردین

خیلی زود گفتین بهش  کنجکاو شده دیگه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

جلوش کاری انحام ندادین؟ یا کسیو ندیده

ببین گل داریم تا گل🌺🥀یکی میشه گل رز🌹یکی ماریجوانا🌱یکی هم میشه خرزهره واسه در توالت🖐️😐منم که به همه میگم گل من🌺😜حالا خودت ببین کدوم گلی😄🖐️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسر دوست من سن پسر شما بود... دقیقا همین رفتارو داشت.. بعد دوستم ب دکتر گفته ... گفته طبیعیه. اما اما اگه طولانی مدت بشه قضیه فرق میکنه و... و گفته بهش تنهاش نذارید تا خواست خودشو مشغول کاری کنه سریع حواسشو پرت کنید  و صداش کنید تا کم کم  کنجکاوی در مورد بدنش از بین بره.. 

2738

بنظرم که داره ازین کار لذت میبره، اصلا تنهلش نزار باهش هر جا رفت برو تا کم کم از سرش بپره، کاش اندامهای جنسیشو یادش نداده بودی بیشتر کنجکاوش کردی

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
خیلی زود گفتین بهش  کنجکاو شده دیگه

من جلوی آیینه بدمش گفتم ببخشید از اینجا باید جیش کنی و کاری کردم که بفهمه من با این چیزا مشکلی ندارم که یه وقت یواشکی نیاد بدن لختش رو توی آیینه ببینه، که اگر یه روزی این کار رو کرد لااقل جلوی من باشه و حواسم بهش باشه خطایی نکنه

2706