2410
2553

چندسوال داشتم کسی هست کمکم کنه؟؟؟

من و ابجیم از یک کاربری استفاده میکنیم لطفا گیج نشید.....در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بفرمایید

ازشون بپرسید ازرا سوناتا  توسان ۲۰۰۸/۲۰۰۹ بخرم یا اریزو خشک ؟؟؟ از هر لحاظ کدوم ب نفع منه؟

من و ابجیم از یک کاربری استفاده میکنیم لطفا گیج نشید.....در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.💚

تاپیک قبلیتو خوندم

به نظر من ماشین چینی اصلا و ابدا به درد نمیخوره

و اینکه ماشین اسم و رسم داره کار کرده هزار برابر بهتر از ماشین چینیه

ما خودمون مزدا نیو ۲۰۱۰ یا ۱۱ داریم عااااالیه

کوچکترین مشکلی نداره

باید بگردی تمیزشو پیدا کنی

چقدر میخوای هزینه کنی؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
تاپیک قبلیتو خوندم به نظر من ماشین چینی اصلا و ابدا به درد نمیخوره و اینکه ماشین اسم و رسم داره کا ...

۴۵۰

2714
۴۵۰

کارکرد بگیری خیلی بهتره

والا ماشین چینی نه کیفیت داره نه کلاس داره

من که ماشین چینی تو خیابون ببینم نگاه چپم بهش نمیندازم😁

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
کارکرد بگیری خیلی بهتره والا ماشین چینی نه کیفیت داره نه کلاس داره من که ماشین چینی تو خیابون ببین ...

میگن مدل پایین خرج میندازه رو دستت

من باشم چینی نمیگیرم سراتو دو سه سال کارکرده رو به اینایی که گفتی ترجیح میدم

ما سراتو هم داشتیم ماشین خوبیه فقط یه مقدار خشکه

وقتی توش نشستی دست اندازا کامل احساس میشه

ما سراتو هم داشتیم ماشین خوبیه فقط یه مقدار خشکه وقتی توش نشستی دست اندازا کامل احساس میشه

الان ماشبن شما چیه

۴۵۰

ببین ایران با چین قرارداد داره، و قراره سااالها ماشین چینی تجارت شه. اروپایی ها و کره ای ها و ژاپنیا از ایران رفتن دیگه. به این فکر کن اگر ماشینت نیاز به تعویض قطعه یا تعمیر داشته باشه با کدوم ماشین کمتر به مشکل میخوری

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 
میگن مدل پایین خرج میندازه رو دستت

ما که یه ساله داریم خرجی نداره

باید خیلی بگردی که تمیزشو پیدا کنی

2706