2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله مطمعنم چون من تازه سهم خریدم تو بورس 😃😃

این دیدگاه رو همه که تازه میان تقریبا دارن

ان شاءالله که پرسود باشید

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
   این دیدگاه رو همه که تازه میان تقریبا دارن ان شاءالله که پرسود باشید

ن کلا اصن بدشانسم😄😃

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
2728
چقد میخاد بیاره پایین خیلی زور بزنه میشه پونزده

دلار واقعا زیر 20 بیاره شاهکار دولت تدبیر و امید ،زیر 19500 ،20000 مگر اینکه تحریم لغو بشه 

با این شرایط میسر نخواهد بود

دولت با ریزش هم میتونه سود کنه،میاره پایین دوباره میبره بالا ،و تا دوباره بخواد به قیمت قبلی برسه او ...

الان میگید نطزتون اینه سرمایمونو از بورس بکشیم بیرون؟؟

من کم کم دارم سرمایه گزاری میکنم تو بورس .به یهام هام هم دست نمیزنم .اونوقت بهمن ماه سیو سود میزنم..میگید اصن به سیو سود و این داستانا نمیرسم اون موقع؟

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2738
الان میگید نطزتون اینه سرمایمونو از بورس بکشیم بیرون؟؟ من کم کم دارم سرمایه گزاری میکنم تو بورس .به ...

نه ببینید  من بحث کلیم اینه تک قطبی مثبت ماجرا رو نبینید همینجوری که بورس این مدلی رشد کرده همینجوریم میتونه بیاد پایین 

بعضیها اصلا منفی بازار رو یادشون رفته 

صرفا جهت تلنگر بود وگرنه فعلا که خبری از ریزش نداریم ان شاءالله

درضمن اصلا تصور اینکه ادم های عادی بتونن حدس بزنن زمان خروج رو نداشته باشید دولت اصلا اجازه اینکارو نمیده

چقدرتوبورس داری

من فقط ضرر نکنم 😄😄

ده تومن خودم جمع کردم طلا بخرم.کلا بی ارزش شد

گفتم بزارم اینجا شاید خوب باشه

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
ایشالله ضررنمیکنی چیاخریدی

نمیدونم دادم دست داداشم واسم بخره خودم اصن سر در نمیارم

فقط میدونم یکیش شستا فک کنم بود

میشه لطفا رسم کنی، بهم بگی. دعای خیر برات میکنم 

یعنی چی ؟؟ نمودار رسم کردن 

ببخشید من تازه واردم☹☹ 

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
نه عزیزم

عزیزم بنطرت طلا بالای ۱۸۰۰میره

خیلی پول طلا لازم دارم شاید بی انصافی باشه ولی کاش ی مدت بره بالامن بفروشم بعد بیاد پایین😔

لینک سایتی دارین ک قیمت واقعی طلا رو هرروز چک کنم ممنون 

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2706