2726
بله

چرا اینو میگبد؟

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرتون امکان داره بورس ریزشی شه؟

بله مطمعنم

چون من تازه سهم خریدم تو بورس 😃😃

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
2728
خب بودجه دولت که فعلا از این طریق تامین میشه اگه ریزشی شه میخواد چیکار کنه

دولت با ریزش هم میتونه سود کنه،میاره پایین دوباره میبره بالا ،و تا دوباره بخواد به قیمت قبلی برسه اوفففف

البته فعلا این سناریو مطرح نیست و نشانه هایی از ریزش نداریم

در نظر بگیرید شما بعنوان یک سرمایه گزار خیلی نباید به حرفای چرتی مثل حمایت دولت بسنده کنید،دولت چیو تونسته کنترل کنه؟

تونست دلار رو سه تومن نگه داره؟

پس اگه قرار باشه اتفاقی بیفته میفته فقط میتونه بتعویق بیفته 

البته بنظرم بورس رو میتونن مدیریت کنند،اما خب مشکلاتی هست(اشاره مستقیمی ندارم ولی یادتون باشه اینا میخواستن برجام رو امضا کنن سامانه های موشکی از تلویزیون پخش میشد ....)

دولت واقعا اگه بتونه یجور مدیریت کنه این بازار رو من به عملکرد گند کل دورش نمره 20 میدم ،چون کوچکترین خطایی میتونه بزرگترین خسارت رو بزنه

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
ممکنه فقط یه جو روانی باشه و یه مدت کوتاه شک به بازار بیاد اما بعدش متعادل میشه

ترامپ بشه بدتر

کس دیکه بشه شوک برعکس وارد میشه

وگرنه ترامپ بشه دیدنی تر میشه

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25