2726

آره 

هم نه

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید فکر کنین با پول خوشبخت میشین.

ولی باید بگم که درست فکر میکنین.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

شاید پول خوشبختی نیارع ولی بی پولی حتما بدبختی میاره😟

عشق یک زینب و هفتاد و دو سر میخاهد  .........بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد.....سلام ب روح بلند حاج قاسم سلیمانی٬ دشمن خوب بداند امروز سردار ما بی واسطه پیام میفرستد و بی انکه رصد شود ب خطوط سرکشی میکند و قوی ترین رادار ها و پهپادهای شما نمیتواند روح بلند او را هدف قرار دهد. دشمن بداند امروز یک ایران قاسم سلیمانیست.  پای اولاد علی ک درمیان باشد خودم بند پوتین جگرگوشه ام را سفت میکنم.      اللهم ارزقنا شهادت
2728

پول خیلی خیلی خوبه 

وخیلی تو خوشبختی تاثیر داره

حداقل دغدغه مستاجری وبالا رفتن اجاره خونه ورهن خونه رو نداری واز اینکه خونت هر روز گرون میشه خوشحالی

طلامیخری وهر روز میره رو قیمت پس اندازت 

نگران گرون شدن مواد خوراکی ورستوران وگرون شدن بنزین نیستی 

وراحت خرید میکنی وسفر میری وحال میکنی 

وهر روزم با بالا رفتن قیمت طلا وخوته وماشین داراییت چند برابر میشه

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده
میتونم بپرسم درآمد ماهیانه شوهرت چنده؟

اگر ناراحت نمیشی نه

در همین حد بگم که دخل‌ و خرجمون به هم میخورن

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
یعنی چی

یا باید وقتی با عشقتی با بی پولیش کنار بیای 

یا وقتی زندگی بدون عشق شروع میکنی باید کناری بیای با پول به خودت خوش بگذرونی حتی شده زوری 

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 

اره عزیزم پول داشته باشی ،هم این دنیا راحت زندگی میکنی بدون دق دقه و البته دست دهنده هم داشته باشی درحد توانت به نیازمندا کمک کنی و با کمکت اون دنیا روهم داری ،،پس بنابراین ب این نتیجه میرسیم ک پول خوشبختی میاره صددرصد بدون شک

2706