2726

سلام خوبید اونایی که طلاق گرفتن تجربه یا درسی رو دارن که بخواد باعث شه به درد کسی بخوره؟ چقدر سختی داره طلاق گرفتن به نظرتون؟

من جداوشدم اما تنها نصیحتم اینکه طلاق راه آخره سریع سمت راه آخر نرید راهای دیگه رو امتحان کنید بعد نشد طلاق عاقلانه انتخاب کنید که فردا پسیمون نشید

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من جداوشدم اما تنها نصیحتم اینکه طلاق راه آخره سریع سمت راه آخر نرید راهای دیگه رو امتحان کنید بعد ن ...

میشه بگید از چه لحاظ پشیمون شدید؟ اگر به گذشته بر میگشتید ایا طلاق میگرفتید اگه جوابتون نه هست چرا نه و اگه اره هست چرا اره 

2728
میشه بگید از چه لحاظ پشیمون شدید؟ اگر به گذشته بر میگشتید ایا طلاق میگرفتید اگه جوابتون نه هست چرا ن ...

من اصلا پشیمون نیستم چون عاقلانه ترین کارم بوده در نتیجه بازم برمیگشتم دوباره طلاقو انتخاب میکردم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

من شوهرم گزاشته رفته تو تاپیکام هس مثه سگ پشیمونم درخواست طلاقم داده طلاق خیلیییییییییی سخت وبده خیلی خیلی

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت خدای فردا هم هست،ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی اون قرن هاست خدایی میکند بهش اطمینان کن ،خدای مهربون من بهت ایمان دارم خودت زندگیمو درست کن🙏وزن شروع84 وزن بعدی82600وزن فعلی 76 وزن هدف70👌من میتوانم
من شوهرم گزاشته رفته تو تاپیکام هس مثه سگ پشیمونم درخواست طلاقم داده طلاق خیلیییییییییی سخت وبده خیل ...

اون درخواست طلاق داده یا شما؟ 

خب وقتی اون رفته شما چرا پشیمونید؟

درسته همین که به کارتون ایمان دارید خودش عالیه موفق باشید

میدونی عزیز منم زندگیمو دوست داشتم تمام راهارو رفتم به همه رو انداختم اما نشد پس راه آخرو انتخاب کردم

من جداشدم تو عقد

توصیه ام اینه تا جایی ک ممکنه طرفتونو بشناسید

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 
میدونی عزیز منم زندگیمو دوست داشتم تمام راهارو رفتم به همه رو انداختم اما نشد پس راه آخرو انتخاب کرد ...

منم همین کار رو کردم تمام راه ها رو رفتم همش به در بسته خوردم کلی تحقیر شدم کلی سرزنش شدم نمیدونم واقعا بمونم یا برم روانم داره اسیب میبینه بین زمین و آسمون گرفتارم اخه یه طرفا نمیشه مشکلات رو حل کرد هر دو طرف باید بخوان 

2706