2737
2734

بعضیا رو نمی تونم ببخشم اما انقددددر بدن که خدا هم رغبت نمی کنه ببردشون پیش خودش هرچی ظالم تر عمر دراز تره انگار

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان با بابام مشکل دارم و قهرم مشکلم در حدیه که امروز عروسی خواهرم بوده و من نرفتم در عوض خونه مادرشوهرم بودم و فشارم بالا رفته بود اون بنده‌های خدا همش چای ترش و این چیزا بهم دادن که بدتر نشم‌

اگه بچه‌شون خوب تربیت کرده بودن الان این وضعم نبود.

یکی واسطه شد که باباتو ببخش گفتم بابام هیچوقت ببخشش یادم نداده فقط لجبازی و کینه ازش یاد گرفتم

2728

امشب به یادت بودم 

سرچ کردم اسمت وقشنگ یادم نبود

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
اره .برادر ناتنیم جوون هم بود ۲۵ سالش بود اما زمانی ک زنده بود خیلی مینشست پیش دوستاشو بقیه فوحش ما ...

گناه داره عزیزم درسته کارش اشتباه بوده ولی شما ببخشش و دیگه بهش فکر نکن چون خیلی باعث عذابش میشه من کسایی ک فوت شدن رو وقتی بدیشون بخواد بیاد توذهنم سریع صلوات میفرستم ک باعث عذاب کشیدنش نشه

2738

من پدرشوهرومادرشوهرموهیچ وقت نمیبخشم حتی اگه توآتش جهنم بسوزم چون واقعازیاداذییتم کردن حالااذیت به کنارمیتونم کناربیام ولی تهمت دروغین هرگز😖😖

عاجزانه تمنادارم یه صلوات مهمونم کنی💚

تو اشناهای ما بوده

اتفاقا شنبه مرحوم بود میخواستن برن براش حلالیت بگیرن

که اون خانوم که گفته بود نمیبخشم فردای اون شخص فوت کرد

خدایا هر کی برای من هر چی میخواد اول به خودش بده😊😊😊

آره‌‌..‌‌‌...همکارم بود.

دلم نمیومد ببخشمش ولی راضی به مرگشم نبودم ، بخاطر خدا بخشیدمش چون به همون اندازه خدا از گناه منم میگذره...قطعا اون الان دستش از دنیا کوتاهه.خیلی یادم میفته،براش فاتحه میخونم

2706