2737
2734

متاسفانه عید قربان نشد بنا به دلایلی عیدی ببریم واسش. قهر و اینا در کار نبودا ی مشکل ۱خانوادگی که به مادرم مربوط میشد. حالا فردا عید غدیره.‌ما صبح میخوایم براش گوسفند با طلا و شیرینی،آجیل،میوه ببریم. دلمه هم براش پختیم ببریم

ما خواهرا هم پول گذاشتیم واسش دستبند خریدیم. مامانم اینا هم گردنبند خریدن. همینا کافیه؟ یا باید واسه عید غدیر هم چیز دیگه بذاریم رو اینا؟؟؟ چون خانواده زنداداشم از مشکل ما خبر نداشتن که چرا نتونستیم ببریم عید قربان رو،نمیخوایم سرخورده بشه. اگه چیز دیگه هم لازمه ببریم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😑😑😑ببخشید زن داداش شما دختر شاه پریونه؟ .دیگه چی مونده نبردین؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738

چرا کسی برای من این کارارو نکرد ای خدا شانس داشتی تقسیم میکردی به من افتاد تموم شد ⁦☹️⁩⁦☹️⁩

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
2706